Що варто встигнути у листопаді: планер від «Таблоїда Волині». СПЕЦПРОЄКТ

05 Листопада 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Осінь – ідеальний час, аби досліджувати у собі щось нове, частіше приглядатися до краси довкола, готувати нові страви та не сидіти на місці. Готові виконувати нові завдання, відкривати цікаві заняття, більше часу проводити із близькими та планувати мрії?

«Таблоїд Волині» продовжує готувати для вас картки із маленькими завданнями на місяць! Традиційно включаємо сюди і звичні для всіх речі, і забуті з дитинства приємності, і несподівані поради із власного досвіду, які вважаємо вартими вашої уваги. Ними можна ділитися з рідними та близькими людьми або ж виконувати самим.

У листопаді пропонуємо вам спекти ароматну шарлотку, навчитися насолоджуватися часом із собою наодинці, зменшити використання пластику, віддати на благодійність одяг та багато іншого.

«Бути щасливим чи ні – це кожного дня саме ти обираєш для себе», – ось таке листопадове гасло від нашої редакції.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter