Що робити, коли підлеглий стає вашим керівником. Рекомендації від Людмили Пенцак. ВІДЕО

13 Листопада 2018

Людмила Пенцак – бізнес-тренерка, коуч та мотиваційна спікерка продовжує ділитися з читачами «Таблоїду Волині» своїми практичними рекомендаціями з питань управління та мотивації персоналу.

Сьогодні Людмила Пенцак вирішила підняти питання: як працювати з персоналом саме у тій ситуації, коли ваш підлеглий стає вашим керівником:

«Багатьом ця ситуація не подобатися, оскілки вона розхитує особисту самооцінку, впевненість у собі, як в експерті, та у власній кваліфікації. Що робити у такій ситуації?

Колись у моїй професійній діяльності була така сама ситуація. Внаслідок якої було купа сліз, істерика, комплексне розчарування у бізнесі та у собі, як у фахівці.

Важливий момент – усі ваші думки та емоції – це все неправда! Це лише плоди вашої уяви, що, мовляв, ви не такий класний, професійний, що у компанії – суцільні кулуарні ігри. Ні, і ще раз ні!

Я рекомендую усвідомлено розібратися в цій ситуації.

Крок перший:

• Розібратися у ключових цінностях компанії.
• Що дійсно базове?
• Які принципи у компанії?
• До чого прагне компанія?
• Чи відповідаєте Ви цим цінностям і принципам?
• Наскільки Ви схожі на свою компанію?
• Наскільки Ваша компанія бачить Вас як частину себе?

Все може бути дуже просто і дуже легко, а усі відповіді – на поверхні.

Але нам простий варіант не підходить. Ми починаємо самі будувати лабіринти, а потім вже шукати вихід звідти, аби потім було простіше пояснитисамому собі, який ти класний, але саме через це тебе не взяли на керівну посаду.

Другий крок:

Якщо Ваш підлеглий посів цю керівну посаду, значить напередодні щось сталося. Проаналізуйте сці події. Проаналізуйте те, що відбувалось за попередній місяць, квартал, рік.

• Який внесок у розвиток бізнесу зробив Ваш підлеглий, а не зробили Ви?
• У яких ситуаціях проявив себе Ваш підлеглий, але не проявили Ви?

Мова зараз йде не про конкурентні змагання, а про усвідомлений аналіз тих подій, які відбувалися до моменту призначення Вашого підлеглого на керівну посаду.

Третій крок:

Ваше керівництво, інвестор, власник бізнесу проінформований про те, що Вам потрібна саме керівна посада? Він може про це просто не знати. Керівництво просто вважає, що вас все влаштовує, і що більше Вам або ж не потрібно, або ж Ви просто «не потягнете», не готові.

Заявляйте про свої цілі! Поясніть своєму керівництву, ким Ви хочете бути і де будете максимально ефективним співробітником.

Беріть участь в стратегічних сесіях компанії

Четвертий крок:

Якщо це вже сталося, просто прийміть цю ситуацію: це місце просто було НЕ Ваше, а Ваше ідеальне місце роботи ще для Вас не готове.

Проаналізуйте усі плюси й усі мінуси цієї НОВОЇ для Вас ситуації. І плюсів там є більше!».

Ось такими були рекомендації від Людмили Пенцак.

А ми хочемо нагадати, що 3 грудня 2018 року в Людмили Пенцак стартує другий потік унікальнікального 30-ти денного курсу «Мій проект за 30 днів».

Стати учасником курсу можна після реєстрації на сайті або за тел.: 050 18 222 18 (Viber).

Слідкуйте за розвитком подій під час Першого потоку курсу та новинами від учасниць, які вже реалізовують свої проекти в рамках курсу «Мій проект за 30 днів».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter