Що робити, коли дитина вночі плаче: магічний лайфхак від волинянки

13 Травня 2020

Волинська відьма Селена розповіла, що робити, коли дитина дуже плаче вночі. Спершу вона зазначила, що не будь-який плач – привід звертатися до магії.

«Що робити, коли дитина вночі плаче? Причин може бути декілька. Перша – проблеми з животиком. Тут все зрозуміло, потрібна консультація педіатра, визначитися з харчуванням та підібрати відповідні препарати. Коліки – проблема поширена, але вирішувана.

Буває, що дитя кричить з незрозумілих причин і саме вночі. Дітки найчастіше є енергетично вразливими. Вони переймають всі емоції мами, як позитивні, так і негативні. До 3-х років зв'язок із мамою дуже тісний. Недарма кажуть, що у спокійної мами спокійний малюк. Тут допоможе консультація психолога для мами, щоб стабілізувати її психоемоційний стан», – радить Селена.

Втім, переконана відьма, іноді дитина плаче через потаємні неочевидні причини.

«А ще буває, коли дитинка дуже чутлива до сторонніх очей. Ще наші бабусі і прабабусі радили прив'язувати на візочок яскравий бант чи стрічку, щоб відволікати чужі погляди. Причому людина може негативно плинути на енергетику малюка навіть не прагнучи робити щось погане. Просто так буває, що після приходу гостей, або ж походу магазин чи поліклініку дитя стає неспокійне і плаче без причин. Старі люди називають це явище "крикунами"», – розповідає жінка.

У таких випадках волинянка радить таке:

1.Умиваючи малюка і витираючи його зворотною частиною спідниці чи кофтини, читають:

"Зоря ранкова, зоря вечірня,
дай сон і спокій на день і ніч (ім'я).
Во ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь."

2.Взяти склянку води, прочитати над нею замовляння і окропити нею дитинку:

"Свята колиска,
Богородиця Христа гойдала,
хвилювання від Дитя не знала.
Спав Він, почивав, не плакав, не страждав,
криком не кричав.
Так би і моє дитя не плакало, не страждало, не закочувалось, не кричало:
ні при ясному сонечку, ні при білому місяці,
ні на ранковій зорі, ні на вечірньому заході.
Ключ, замок, язик. Амінь".

3. Майже в кожному місті чи селищі є бабусі або жіночки, які виливають віск та палять льон. Це дуже старі обряди, які йдуть від покоління в покоління. Можна звернутися до таких майстринь, вони, якщо дійсно розуміючі, то гарно знімають негатив. Мама може і сама взяти яйце та хвилин 10 водити ним навколо дитинки, не відриваючи від неї, і читати "Богородицю". Потім це яйце ставлять на ніч біля ліжка і воно витягує негативну енергетику. Зранку виливають під дерево. Але краще все-таки звернутись до знавців...

4.Водіть дитинку до причастя. Хоча б раз на місяць...

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter