З магією і без: волинська відьма розповіла, як розбагатіти

27 Травня 2020

27 травня – День Сидора Огірочника. Сьогодні садять огірочки, а ще читають замовляння на багатство, стверджує волинська відьма Селена.

На своїй сторінці у фейсбуці вона розказала кілька таємниць, як розбагатіти.

«По-перше, ніколи не давайте в борг ввечері і старайтесь не віддавати борги після заходу сонця. Гроші давайте правою рукою, а беріть лівою. І стежте за гаманцем. Він має бути цілим, не пошкодженим і купюри мають лежати рівненько в одному порядку.

По-друге, є простенькі фрази-нашіптування, які можна повторяти в певних ситуаціях для приваблення матеріального достатку. Прошіптувати їх треба, коли ви отримуєте гроші в руки. Наприклад, коли отримуєте зарплату або берете здачу в магазині. Запам’ятайте кілька простих замовлянь і пришіптуйте їх, коли отримуєте купюри в руки:

-З бідністю прощаюся, в грошах купаюся.
-Те, що я вам, то і ви нам.
-Купувати — не шкодувати, витрачати — вміти, багатство — мати.
-Заходь, багатство, не стій біля воріт, ось тобі дім — живи тут зараз і потім.
-Не хочу нахабніти, хочу розбагатіти.
-Багатства не боюся, тому його доб'юся.

А ще розкажу вам своєрідний метод накопичування. Він не стільки магічний, скільки цікавий. Отже, на початку місяця починаєте відкладати в секретне місце першого числа – 1 гривню, другого – 2 гривні, третього – 3 гривні і т. д. І таким чином в кінці місяця у вас буде відкладено 465 – 496 гривень. Замінюєте ці кошти максимально великими купюрами і відкладаєте. Так, за рік назбирається досить конкретна сума», – радить Селена.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter