Що робити, якщо не вмикаються бездротові навушники

03 Квітня 2020

Зручні у повсякденному використанні бездротові навушники, зазвичай, надійніші за дротові моделі. Саме через відсутність дроту та роз'єму. До того, ж ринок пропонує безліч брендів та моделей на будь-який смак, потреби та гаманець. Переконатись в цьому можна тут. Втім, часом bluetooth-гарнітури відмовляються вмикатися. Зазвичай це відбувається через розряджену батарею, або…

Режим енергоощадження

На більшості гаджетів існує режим енергоощадження. Його втілено задля того, аби економити заряд акумулятора. Проте, у цьому режимі недоступні деякі функції смартфону. В першу чергу, це з'єднання Bluetooth.

Треба зауважити, що режим заощадження енергії може блокувати будь-які програми та додатки, функції смартфону, але тільки ті, що не впливають напряму на роботу смартфону в режимі звичайного телефону та не обмежують у роботі базові функції. Тобто, якщо безпровідна гарнітура не хоче під'єднуватися до телефону, смартфон її не бачить – перевіряємо режим енергоощадження.

Перевіряємо дозвіл на з'єднання

Відомо, що при першому під'єднанні бездротових навушників до телефону, вони мають ідентифікувати один одного та обмінятись унікальними цифровими кодами. Це робиться задля того, аби надалі не виникало проблем з під'єднанням та для унікалізації з'єднання. Проте, так стається не завжди.

Стабільність з'єднання залежить від конкретних моделей телефону та навушників. Інколи смартфону треба більш докладно пояснити, що Bluetooth гарнітура – це безпечний пристрій. Для цього потрібно зайти в налаштування Bluetooth-з'єднання, вибрати зі списку пристроїв навушники та повторно дозволити з'єднання.

Навушники під'єднані, але звуку немає

У цьому випадку треба перевірити профіль звуків мультимедіа на смартфоні. Найшвидше, у профілі не зазначено відтворення звуків на сторонні пристрої. Це розповсюджений випадок. Можливо, знадобиться перезавантажити телефон або скинути налаштування до заводських.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter