Що хоче знайти під ялинкою дитина

31 Грудня 2019

Новий рік для дітей – пора чарівництва, різдвяних казок, пухнастого снігу і трепетного очікування подарунків під ялинкою. Діти вірять в диво та Діда Мороза, і батьки прагнуть зберегти цю віру якомога довше. Адже ніщо не зрівняється з радістю малюка, який відкриває такий бажаний подарунок.

Будинок іграшок, який знаходиться на першому поверсі РЦ «Промінь», поділився порадами, як вибрати подарунок для дитини.

Кращий подарунок для дитини – той, про який вона щиро мріє. Батьки можуть самі проявити фантазію і зробити сюрприз, але краще запитати у малюка. Робити це варто делікатно. Наприклад, разом із маленьким непосидою напишіть Діду Морозу листа. Там дитина проявить фантазію і розповість про заповітні бажання. Якщо малюк занадто маленький, то попросіть його озвучити мрії та запишіть їх. Або, як альтернатива – зробіть аплікацію, на якій дитина за допомогою паперу і клею зможе «оживити» свої бажання.

Головне в цій справі – новорічний антураж. Можна купити спеціальний конверт із листівкою. Спочатку малюк озвучить свої бажання, а ви запишете їх. Потім за допомогою тематичних наліпок задати посланню особливого настрою. У конверт додали святкової мішури, вклали листа, приклеїли марку. І необхідно відправити лист Діду Морозу прямісінько на Північний полюс. Так ми дізналися, що малюк хоче велику машинку і багато-багато мандаринок.

Крім написання традиційного листа, можна зателефонувати Діду Морозу по телефону. Для цього варто домовитися з кимось зі знайомих. Дитина повинна бути впевнена, що говорить з добрим чарівником, а не з дядьком Іваном.

Якщо ви досі не знаєте, що подарувати дитині на Новий рік, підійдіть до розв'язання цього питання креативно. Дізнатися про бажання можна, запропонувавши дитині написати записку зі списком подарунків і поклавши її під подушку. А вранці цей папірець магічним чином зникне. Або попросити малюка перед сном голосно промовити заповітне бажання, щоб вітер забрав його прямо до Діда Мороза.

Також про те, що подарувати дитині на Новий рік, можна дізнатися за допомогою віш-листу, який є на сайті Будинку іграшок. Цим списком бажань можна ділитися з друзями, бабусями-дідусями, родичами.

Дівчаткам – ляльки, а хлопчикам – машинки?

Після того, як бажання озвучені, батьки штурмують магазини в пошуках подарунків. Але не поспішайте купувати їх занадто рано. Якщо ви дочекаєтеся новорічних знижок, то порадуєте малюка і при цьому заощадите. Консультанти в магазинах підкажуть вам, як обрати подарунки для дітей, а також запропонують найкращі варіанти.

Подарунки для дівчинки на Новий рік – ляльки LOL, Barbie, Enchantimals. Цікаво, але вони підходять дівчаткам до 12 років. Маленьких принцес зацікавить одяг, макіяж, волосся. А старшенькі за допомогою ляльок створять цілий світ із сюжетними іграми!

Обирати й купувати подарунки для дитини на Новий рік – особливе задоволення для всієї родини. Але не забувайте про те, що радість – не тільки в матеріальному. Вона і в новорічній книзі, яку ви читаєте малюку на ніч, в імбирному печиві, що ви спекли і прикрасили разом, в сімейних подорожах та заняттях. Час так швидко змінюється, тому записуйте, фотографуйте і запам'ятовуйте кожне свято!


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter