Середньовіччя та спорт: у Луцьку вперше відбувся фестиваль «Доблесть віків. SOFT». ФОТО

09 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Із середньовічними танцями, лицарськими турнірами та майстер-класами у Луцьку вперше відгримів фестиваль «Доблесть віків. SOFT». Захід відбувся 8 червня у Замку Любарта.

На спортивно-сімейному фесті були розваги на будь-який смак: стрільба з луку та арбалету, арчер-таг, фехтування на спорт-мечі, майстер-класи з середньовічних танців, середньовічна костюмерна, аквагрим, настільні ігри та, звичайно, лицарський турнір. Також на фестивалі можна було опанувати ази гончарства разом з майстром Віктором Дудко.


Організатором заходу став клуб середньовічного бою «АйнаБера Луцьк», за підтримки Департамента сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, магазина «Medieval Extreme», рекламної агенції «Аполлінарія», громадської організації «Спілка Власників Зброї Волині» та Анатолія Якименка.


Також на «Доблесті віків.SOFT» всі гості мали змогу спробувати неймовірні смаколики від «Pro100grill кейтеринг», смажене морозиво від «Family tradition» та грузинську випічку від «Сулі Гулі».

На фестивалі в Замку Любарта гості побачили учасниць «Волинської княжни 2019» та насолодитися красою робіт надзвичайно талановитої художниці Олени Звягінцевої.

«Відчуй дух середньовіччя через призму спорту», – закликали організатори. Лицарський турнір складався з двох частин: «софт» – для дітей від 6 до 16 років та «залізні» – для дорослих. Кожен з юних учасників фестивалю отримав приємні призи, грамоту та навіть медаль. Дорослі змагалися у номінаціях «Щит-меч», «Довгий меч» та «Алебарда». Також «залізняки» брали участь у групових поєдинках «3'3».


«Популяризація середньовічного бою серед молоді – ось наша мета. Нам хотілось організувати справжній сімейний фестиваль, куди батьки можуть привести свої діток і за невеликі кошти відпочити разом із сім'єю», – заявив організатор фесту Андрій Борщ.

Наступний фестиваль відбудеться 31 серпня – 1 вересня. «Таблоїд Волині» запрошує долучитись до дійства і обов’язково приміряти середньовічні костюми.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Коментарі

Лучанин

Фестиваль який личить замку! Давайте ще.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter