Секретне місце для феєричного корпоративу у Луцьку

03 Грудня 2019

Грудень – час для корпоративного відпочинку. Він може бути офіційним, трішки нудним, або ж запальним і сповненим емоціями, які будуть супроводжувати колектив упродовж всього року. Як його таким зробити? Поєднати смачну кухну, драйвові танці й програму, що не залишить осторонь жодного гостя.

Ресторан-караоке «George`s Club» – відповідь на ваші пошуки. Тут знайдеться місце для малих і великих компаній, адже зал можна забронювати повністю і розважатися до ранку. Цього року команда підготувала для вас програму, що не дасть сумувати ні директору, ні бухгалтеру.

З 23 до 26 грудня в George`s Club гостей розважатиме гурт «LORI» з новою драйвовою програмою. Традиційно в ресторані-караоке працюватиме ведучий, який допоможе обрати пісню і не пропустити свою чергу, адже караоке – це основна розвага у закладі. Найбільш сором’язливим гостям здолати страх допомагають бек-вокалістки. Ну і, звісно, не обійдеться без запальних танців під музику діджеїв.

«В інші дні зал ресторану-караоке також готовий приймати гостей. Якщо потрібна бронь всього залу на 100 гостей, ласкаво просимо і пропонуємо індивідуальні розважальні програми.

Рекомендуємо бронювати столик завчасно за телефоном: +38 050 490 7714. Ми знаходимося на третьому поверсі РЦ "Промінь",
працюємо щодня з 20:00 до 6:00», – додали у George`s Club.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter