Успішно!

біхелсі

Самолігуючі, металеві чи вестибулярні: які брекети вибрати. ФОТО

Для усунення проблем прикусу використовують різні види брекетів

Виправлення прикусу є затребуваною послугою в клініках Lumident. Для усунення цієї проблеми там використовують різні види брекетів з установкою ортодонтичних конструкцій на різний період, в залежності від показань і індивідуальних особливостей пацієнта.

Конструкційні особливості брекетів

Зубні брекети – це набір маленьких замків, з'єднаних між собою металевою дугою і призначених для кріплення на передній стороні зубів. Для виготовлення дуги використовується спеціальний нікелево-титановий сплав, який забезпечує вирівнювання шляхом переміщення зубів в потрібному напрямку.


 

Які брекети застосовуються для виправлення прикусу

Залежно від матеріалу виготовлення та особливостей конструкції брекети для виправлення прикусу діляться на види, кожен з яких має свої відмінні характеристики, переваги і недоліки.

Металеві ортодонтичні конструкції вважаються самим бюджетним варіантом за ціною. За якістю і ефективності одержуваного результату, брекети для дорослих з металу не поступаються іншим моделям для лікування неправильного прикусу. Порівнюючи з іншими зубними брекетами, металеві системи відрізняються мінімальною силою тертя між пазом і дугою.

Більшою складністю відрізняються самолігуючі або безлігатурні типи брекетів з металу. Зубні брекети для виправлення прикусу з кераміки є найбільш непомітними і найдорожчими. Попри дорогу вартість, установці керамічних брекетів віддає перевагу більшість пацієнтів Lumident.

Ще один вид стоматологічних ортодонтичних конструкцій виготовляють монокристалічного сапфіру. Вестибулярні брекети, а саме такий вид представляють ортодонтичні конструкції з сапфіра для лікування неправильного прикусу, призначені для установки зовні. Вони користуються великою популярністю.


 

Їх основним переваг належить їх непомітність і менша ціна. Особливістю лінгвальних брекетів є установка цього виду виробів для вирівнювання прикусу на внутрішній стороні зубів, що робить їх непомітними. Даний вид брекетів виготовляють з металу, кераміки, золота, а при виборі зубних брекетів фахівець клініки Lumident в Києві бере за основу свідчення та побажання пацієнта.

Якщо при виборі зубних брекетів для лікування прикусу справа впирається у фінансові можливості пацієнта, завдання відмінно вирішується за допомогою установки комбінованих брекетних систем. Наприклад, можна поставити керамічні або пластикові брекети на зуби в зоні видимості, а там, де вони менш помітні, встановити металеві брекети. Прі не значному викривленні зубів практикується установка кап.

Наші клієнти часто ставлять питання: «Що краще: вініри або брекети», «Часткова брекет-система?» «Брекети або капи?», «Як зробити брекети в домашніх умовах?».

Відповіді на кожен з них будуть різними. Вініри і брекети – це різні речі: за допомогою вінірів можна поліпшити зовнішній вигляд зуба, а брекети призначені виправлення зубного прикусу.

Капи з пластика підходять для лікування прикусу при незначному викривленні, а що стосується зубних брекетів хенд-мейд, навіщо винаходити велосипед, якщо є можливість звернутися в стоматологічні клініки «Люмідент» в Києві, де вам запропонують виправлення неправильного прикусу зубів за допомогою брекет-систем з різних матеріалів, включаючи капи, які встановлюються строго за показаннями.

 

 

Додати новий коментар