Роумінг: що це таке та які переваги має?

16 Травня 2022

Збираєтеся вирушити за кордон? Потрібно вирішити та продумати дуже багато питань. І якщо з тим який одяг і документи взяти розібратися просто, то вибір роумінгового тарифного плану – завдання з зірочкою. Якщо вам потрібний роумінг у Молдові, рекомендуємо звернути увагу на пропозиції від оператора Київстар. Велика різноманітність тарифних пакетів та висока якість обслуговування – те, за що вже довгі роки українці цінують цю компанію.

У чому переваги роумінгу від Київстару?

Київстар – один із найбільш затребуваних операторів на території України. Ще 20 років тому компанія надавала лише послуги мобільного зв'язку, але тепер це також телебачення, інтернет, послуги для бізнесу та багато іншого. Завдяки великій кількості пропозицій кожен українець може підібрати потрібний пакет послуг саме для себе. Щодо роумінгу, то і тут Київстару є, що запропонувати. Завдяки співпраці з багатьма закордонними партнерами-операторами, компанія має можливість надавати своїм користувачам якісні послуги за доступною вартістю. І це стосується не лише дзвінків, а й інших важливих опцій.

Що може входити до пакету роумінгових послуг?

Ви можете замовити пакет послуг одноразово або з помісячною оплатою. Також варто зазначити, що контрактні абоненти набувають більше переваг. До вашого тарифного плану будуть включені:

- Доступні дзвінки за кордон – як на мобільні, так і на місцеві номери. Такий привілей доступна як тим, хто знаходиться в Молдові, так і тим, хто перебуває в Україні.

- Висока швидкість інтернет-з'єднання – багатьом інтернет потрібен для роботи, але іноді він необхідний і просто для того, щоб дізнатися як дістатися місця призначення або умови роботи тієї чи іншої установи.

- SMS-повідомлення – цей пакет послуг зазвичай тарифікується за окрему плату. Буде корисний тим, кому потрібно надсилати термінові та важливі повідомлення близьким чи колегам.

- Месенджери – останні роки значно зріс попит спілкування з допомогою мобільних додатків. Тому дуже важливо завжди мати можливість зайти до месенджер, щоб написати або зателефонувати друзям.

Роумінг можна налаштувати вручну або залишити автоматичні налаштування телефону. Головне, щоби на рахунку було достатньо грошей для стягнення абонентської плати за послуги.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter