Романтика минулого: атмосферний Луцьк 70-х. РЕТРОФОТО

23 Грудня 2019

Текст: Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Сьогодні пропонуємо вашій увазі поринути в минуле Луцька і поглянути яким він був у 1970-х роках. Такі фото неодмінно викличуть ностальгічні відчуття у лучан, які були учнями та студентами в 1970-х роках, йдеться на сайті «t1.ua».

Багатьом будуть знайомі фото нової обласної бібліотеки, куди приходили не лише взяти почитати книги, а й поспілкуватись та познайомитись. Дивлячись на фасад будівлі, кожен зверне увагу на маленькі ялинки, які сьогодні майже закривають бібліотеку, а тоді в 1970-ті роки вони тільки були висадженні. Згадується фраза із одного фільму, про те, що це було «коли ще дерева були маленькі»…

Також вас не залишить байдужим перше фото. На ньому бачимо гармонійний Старий Луцьк, де повз Замок Любарта протікає повноводний Стир, на жаль, сьогодні він не такий… Цього літа води у всіх волинських водоймах було дуже мало. Будемо надіятись, що це лише від засушливого літа, бо не хотілось би втрачати водну артерію, яка є не лише окрасою, а й джерелом води для Луцька.

На світлинах сорокарічної давнини можемо побачити втрачені луцькі фонтани. Зокрема, ті, що знаходились на Театральному майдані та поблизу кінотеатру «Промінь». Ці місця були чи не головними тусівочними місцями молоді, особливо у літній період.

Проте перед вами фото, які готувались для презентаційного видання, яке було опубліковане у 1978 році у Києві в видавництві «Мистецтво».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter