«Робологікум» – місце, де наука стає цікавою. ФОТО

08 Листопада 2019

Фізика, хімія, природознавство, астрономія… Сухі шкільні предмети з формулами та задачами… А от і ні! Академія розвитку та пізнання «Робологікум» – місце, де сухі наукові факти перетворюються у цікаві досліди і майстер-класи та яскраві наукові шоу.

Отже, якщо ви хочете перевірити електромагнітні явища, електропровідність різних предметів, посидіти за кермом справжнього авто – «американська мрія», розібрати модель людини на запчастини – вам сюди! А ще у «Робологікумі» – неймовірні досліди, зразки «вічних двигунів», 3D-пазли, інтерактивні винаходи та багато-багато цікавого.

Загалом, тут працює 10 кафедр: музична, архітектури та дизайну, світло-оптична, фізико-хімічна, військова, медична, дронотехніки, робототехніки, геймінгу, історії технічного прогресу, фізики та механіки.

Простір «Робологікуму» організований таким чином, що кожен зможе тут цікаво провести час, сюди можна прийти з друзями або родиною.

Усі представлені тут експонати можна торкатися руками. До слова, кожен експонат супроводжує опис, який пояснює, як він працює і що демонструє. Ви можете гуляти Академією самостійно або ж скористатися послугами екскурсовода.

Для тих, кому захочеться продовжити експериментувати вдома, у Музеї є магазин іграшок і цікавих подарунків, в якому можна придбати набори для експериментів та творчості, настільні ігри, конструктори, пазли для дітей різного віку.

А якщо ви зголодніли під час екскурсії – у боулінг-клубі є затишне кафе «10 дерунів», де можна швидко і смачно перекусити піцою.

Академія розвитку та пізнання «Робологікум» чекає гостей у будні з 12:00 до 22:00, а у вихідні та святкові дні – з 11:00 до 22:00.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter