«RESOLVE»: луцький рок-гурт випустив дебютний альбом. ВІДЕО

11 Листопада 2019

REC OR DIE (укр. Запиши або помри).– український музичний рок-гурт, який заснований першого листопада 2018 року в Луцьку. За цей період гурт встиг побувати на різних сценах та вже знайти своїх слухачів в Україні та за кордоном.

Першого листопада відбувся вихід першого повноцінного альбому, який отримав назву «RESOLVE».


«Кожен з нас довго йшов до того ким є зараз. Ми зійшлись на тому, що першим етапом нашого творчого шляху буде альбом. Це було рішення писати, творити або вмерти, тому що загальні обставини бажали кращого. Ти ніхто, нічого не маєш, але маєш багато чого сказати, а музика це сама універсальна мова.
Таким чином ми вирішили що будемо писати музику. Ми обрали REC, а не DIE і це було наше Рішення (англ. Resolve). З цього і пішла назва альбому "Resolve"», – розповіли учасники гурту.


Пісні містять філософський, соціальний, романтичний зміст безкомпромісної щирості.

Tracklist:

1. Unsurprising

2. Just Go
3. The Road
4. Czech
5. Emptiness of mine
6. Close Your Eyes
7. Can`t Deny
8. Rec Or Die
9. Try Not To Lie
10. Space ocean.

Bonus:

Emptiness of mine (2 vers),
Red eyes.

Мова: Англійська.

Над альбомом працювали:

Рувім Оніщук – вокал, бас-гітара,
Роман Грисюк – соло-гітара,
Даниїл Янюк – ритм-гітара, клавішні,
Станіслав Родін – ударні.

7

Читати ще

Коментарі

Sonatta

Привіт усім!Класний гурт!Я також проживаю за кордоном аж у Чилі,місто Concepcion.Познайомилась в Одесі з моряком і вийшла тут заміж.Не можу не прокоментувати!Вперше за 14 років мої батьки з Житомира прилетіли до мене в гості і ми робили барбекю цілий вечір під RecOrDie!Моя блутуз колонка створила нам домашню атмосферу що аж батьки сказали зрозуміло чому тебе не тяне додому бо тут добре як вдома!Можливо цій домашній рідній атмосфері допоміг цей гурт оскільки він також з України!Хай розвиваються!Успіхів:)))))))

Крижан

А я працюю в Чехії на меблевій фабриці і слухаю "Czech" і кайфую від того що Український гурт і я Українець в Чехії і пісня Чехія :))))

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter