Ректорський «Новий рік»: Анатолій Цьось похвалився здобутками ВНУ. ФОТО

26 Січня 2021

Ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось відзначив першу річницю своєї каденції. Своєрідний «Новий рік» в університеті святкували по-діловому: влаштували пресконференцію, присвячену здобуткам вишу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРОСТІ «СЕКРЕТИКИ» РЕКТОРА ВНУ ІМ. ЛЕСІ УКРАЇНКИ АНАТОЛІЯ ЦЬОСЯ

Чим найбільший університет Волині може похвалитися сьогодні – читайте далі.

(Не) нова назва

«Зміна назви – це не просто зміна набору літер, це зміна світоглядної політики нашого університету, в основі якої лежить дуже велика освітня традиція, а з іншого – сучасний технологічний університет із найкращими методиками розвитку».

Промоція

«На жаль, раніше інформаційної політики університету не було. Тепер ми активні в різноманітних засобах масової інформації. Ми виконали промоційне завдання».

Наукові проєкти

«Майже три мільйони наші працівники заробили за допомогою наукових досліджень. Серед закладів вищої освіти ми на 23-му місці за кількістю наукових публікацій у науково-методичних базах».

Зібрання творів Лесі Українки

«Повне зібрання творів Лесі Українки у чотирнадцяти томах – це предмет нашої гордості. Я щиро дякую Юрію Васильовичу Громику, який був головним модератором підготовки зібрання, а також Сергію Романову та всім працівникам, які підготували зібрання менше, ніж за рік».

Міжнародна діяльність

«У нас вона досить різноманітна. Якщо брати найбільш важливі показники – це продовження програми подвійного диплома. Понад 150 осіб зараз навчаються за цією програмою як у ВНУ, та і в інших університетах світу. За співпраці Європейським союзом, Британською радою та іншими установами виконується вісім міжнародних наукових проєктів».

Дуальна освіта

«Це одне з найкращих наших досягнень. Це наближення теоретичної підготовки студентів до практичної діяльності. Підписано понад 170 тристоронніх угод про реалізацію дуальної освіти між студентом та установою».

Вступна кампанія

«Минулого року з першим пріоритетом до нас подали документи 1306 осіб. Це золотий фонд нашого університету. З другим пріоритетом – 1266 абітурієнтів, третім – 1056. Це свідчить про те, що ті люди, які вступають до нашого університету – мотивовані та цілеспрямовані».

Відкриття медичного факультету

«Закуплено досить багато обладнання та матеріальних цінностей. На забезпечення діяльності факультету витратили майже три мільйони. У найближчих планах – ремонт, на який витратять майже дев’ять мільйонів.

Ми вкладаємо великі кошти в розвиток медичної спеціальності, адже це одне з пріоритетних завдань університету».

Церква, аудиторії, гуртожиток

«Минулого року відбулося відкриття університетської церкви Святої Софії – Премудрості Божої.

Також ми зробили ремонт в багатьох аудиторіях, закінчується ремонт сорока кімнат гуртожитку. Загалом університет попрацював над понад трьома тисячами метрів квадратних приміщень».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ДУШЕВІ, КОРИДОРИ, ЇДАЛЬНІ»: РЕКТОР ВОЛИНСЬКОГО ВИШУ ПОКАЗАВ, ЯК РЕМОНТУЮТЬ ГУРТОЖИТОК. ФОТО

Премії для працівників

«В першу чергу ми хотіли створити університет, який забезпечує високу якість освіти. Як замотивувати викладача? З одного боку ми розробили жорсткі контракти й рейтинги, з іншого – за результатами рейтингу преміювали працівників відповідно до суми набраних балів. Найбільша премія становила 10 тисяч гривень, найменша – 1200. Всього преміювали 301 працівника».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter