Успішно!

Провели місяць в окупації: до Луцького зоопарку з Київщини переїхали тварини. ФОТО

Луцький зоопарк прихистив приматів з зоопарку «12 місяців», що працював у селі Демидівка Київської області

Луцький зоопарк прихистив приматів з зоопарку «12 місяців», що працював у селі Демидівка Київської області.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Луцького зоопарку:

«Маємо чимало запитів щодо того, як нам допомогти коштами. У відповідь на це інформуємо, що відкрили в AT КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299) благодійний рахунок № UA70 305299 00000 26008030808200 (поточний рахунок), валюта UAH (українська гривня). Він виданий КП ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЕДРПОУ 31572273.

Сподіваємося на допомогу усіх небайдужих. І принагідно звітуємо, що усіма силами намагаємося забезпечити гідні умови праці колективу підприємства, а якісні умови утримання – усім нашим підопічним. Тим паче, що до нашої колекції додалися тварини. Це – донедавна мешканці зоопарку "12 місяців", що працював у селі Демидівка Київської області. На жаль, він – один із тих, які дуже постраждали від війни, активна фаза якої розпочалася 24 лютого.

Російські окупанти воюють не лише із захисниками України. Від обстрілів та воєнних дій страждають і мирне населення, і тварини.

Зоопарк "12 місяців" провів понад місяць в окупації: без їжі, електроенергії, газу та зв’язку. Деяких із тварин вдалося евакуювати в інші зоопарки. Луцьк прихистив приматів: дві групи капуцинів, самку мавпи-гусара, дві групи едипових та марнів.

Такі тваринки, до слова, також є у нашій колекції. Тож маємо досвід, необхідних для забезпечення їх хороших умов. Однак потребуємо коштів, щоб мати можливість і закуповувати корми чи ліки, і сплачувати за комунпослуги. І дуже сподіваємося на допомогу кожного з вас! Разом ми переживемо ці скрутні часи, а після нашої спільної перемоги зробимо Україну процвітаючою державою у європейській родині демократичних країн». 

Додати новий коментар