Успішно!

«Просили хоча б мінімально допомогти»: відомі лучанки про благодійність. ФОТО

Ірина Дяченко та Ангеліна Богданович вирішили допомагати сім'ям, які цього потребують

Фотографка Ірина Дяченко та дизайнерка Ангеліна Богданович вирішили допомагати сім'ям, які цього потребують. Ірина зізналася, що їй досить часто в особисті повідомлення пишуть люди, які благають про допомогу. Нещодавно вона разом з Ангеліною поширила інформацію про збір пакунків з одягом, харчами та подарунками. На щастя,  відгукнулися люди, які допомогли лучанкам зробити хорошу справу.

Про це фотографка розповіла у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«Мені часто пишуть на сторінку в інстаграмі прохання про допомогу.
Цього разу це була сім'я, яка має двох діток. Я була впевнена, що вони з Луцька. Просили хоча б мінімально допомогти, бо у дитини – день народження.

Я хотіла просто поїхати до дитини з повітряними кульками, але виявилося, що сім'ї треба продукти, побутові товари, базові речі для догляду за дітьми. Я розповіла про це своїй подрузі Ангеліні Богданович, з якою разом займаємось благодійною діяльністю в рамках нашої сторінки @coronavirus.volyn, ми поширили інформацію про це на наших сторінках. До нас одразу звернулася мама, яка знала історію сім'ї з Білої Церкви. Там сім'я теж має великі труднощі, вони не мають що їсти, де жити, а дитині лише тиждень... А іншій два роки. І у них справді скрутне становище.

Тому я виклала сторіз з проханнями допомогти, і моя аудиторія дуже активно відреагувала. Ми багато чого зібрали, великі пакунки по всьому місту, речі, одяг, памперси, їжа. Я дуже рада, що вдалося зробити таку хорошу справу! 

До нас насправді звертається багато сімей, і це справді така ситуація, коли варто ділитися! Маючи аудиторію, ми можемо об'єднати зусилля, щоб кожен зробив свій посильний вклад.
Думаємо про те, щоб щотижня допомагати в міру можливостей певній сім'ї! І це така ініціатива, яку, здається, не зіпсувати, і ніякого негативу, сподіваюсь, на цей раз не буде)».Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар