«Просили хоча б мінімально допомогти»: відомі лучанки про благодійність. ФОТО

30 Травня 2020

Фотографка Ірина Дяченко та дизайнерка Ангеліна Богданович вирішили допомагати сім'ям, які цього потребують. Ірина зізналася, що їй досить часто в особисті повідомлення пишуть люди, які благають про допомогу. Нещодавно вона разом з Ангеліною поширила інформацію про збір пакунків з одягом, харчами та подарунками. На щастя, відгукнулися люди, які допомогли лучанкам зробити хорошу справу.

Про це фотографка розповіла у коментарі для «Таблоїда Волині»:

«Мені часто пишуть на сторінку в інстаграмі прохання про допомогу.
Цього разу це була сім'я, яка має двох діток. Я була впевнена, що вони з Луцька. Просили хоча б мінімально допомогти, бо у дитини – день народження.

Я хотіла просто поїхати до дитини з повітряними кульками, але виявилося, що сім'ї треба продукти, побутові товари, базові речі для догляду за дітьми. Я розповіла про це своїй подрузі Ангеліні Богданович, з якою разом займаємось благодійною діяльністю в рамках нашої сторінки @coronavirus.volyn, ми поширили інформацію про це на наших сторінках. До нас одразу звернулася мама, яка знала історію сім'ї з Білої Церкви. Там сім'я теж має великі труднощі, вони не мають що їсти, де жити, а дитині лише тиждень... А іншій два роки. І у них справді скрутне становище.

Тому я виклала сторіз з проханнями допомогти, і моя аудиторія дуже активно відреагувала. Ми багато чого зібрали, великі пакунки по всьому місту, речі, одяг, памперси, їжа. Я дуже рада, що вдалося зробити таку хорошу справу!

До нас насправді звертається багато сімей, і це справді така ситуація, коли варто ділитися! Маючи аудиторію, ми можемо об'єднати зусилля, щоб кожен зробив свій посильний вклад.
Думаємо про те, щоб щотижня допомагати в міру можливостей певній сім'ї! І це така ініціатива, яку, здається, не зіпсувати, і ніякого негативу, сподіваюсь, на цей раз не буде)».Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter