Прояв уваги та любові: волинські рятувальники отримали особливі подарунки

08 Грудня 2020

До управління ДСНС України у Волинській області надійшов лист від родини Філонець із смт Торчин Луцького району.

Про це повідомили на офіційному сайті управління.

У вересні обідньої пори двоє дітей (4 і 9 років) перебували у квартирі на другому поверсі, допоки матір відлучилася із помешкання. Коли жінка повернулася, намагалася достукатися, щоб увійти, однак дверей діти не відчиняли. Тож жінка забила на сполох і викликала рятувальників.

До місця події оперативно прибули працівники 20-го Державного пожежно-рятувального поста смт Торчин на чолі з начальником відділення Романом Чайкою. Оскільки вікно у помешкання було привідчинене, рятувальники прийняли рішення дістатися у квартиру через нього. Пожежний Володимир Шульгач підійнявся триколінною драбиною у вікно другого поверху, відчинив вікно й уже за декілька хвилин з’ясувалося, що діти у квартирі просто заснули й ніяка небезпека їм не загрожувала.

«Мене і моїх сусідів вразила відважність, врівноваженість і злагоджена робота команди. Ваші професійні дії додавали в той момент мені сил. Ця ситуація багато чого нас навчила». - йдеться у листі.

Разом із щирими словами вдячності жінка вклала у конверт дитячі малюнки як подарунок рятувальникам за постійну нелегку працю.

Як зазначила начальник відділу агітаційно-пропагандистської роботи Управління ДСНС України у Волинській області Ірина Варварук, рятувальникам не часто дякують за успішну ліквідацію пожеж чи врятоване життя, тому вони не звикли до теплих проявів уваги та любові, тим паче від дітей.

«Після прочитання листа на серці стає тепліше. Значить, робота рятувальників потрібна людям», - зазначила вона.
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter