Як у Луцьку бізнес та медіа спілкувалися. ФОТО

30 Листопада 2019

Текст: Міла РОСПОПА

Фото: Олег БУРЛАКА

Збирати українських медійників у одній великій тусовці вже стало доброю традицією West Media Forum. Волинські журналісти приходять сюди, аби почути про досвід столичних колег та спробувати адаптувати його до місцевих реалій.

Медіафорум-2019 був уже четвертим в історії організаторів – CID Media Group та Бізнес академії PMBA. За роки існування захід зріс у масштабах, вийшов на новий рівень дискусій та притягнув на «тусовку» людей із інших галузей.

Тема цьогорічного форуму – «Брендам потрібні медіа» – стосувалася більше брендів, редакторів та рекламного відділу медіа. Тим не менше, у просторому залі кінокомплексу AdrenalinCity зібралося багато «рядових» волинських журналістів. Загалом поспілкуватися про взаємодію медіа та бізнесу прийшли близько двох сотень учасників.


Зустрічали гостей традиційними кавою та солодощами. Реєстрація тривала пів години. Далі було офіційне відкриття і перша панель. Модерувала форум редакторка інтернет-видання «Бізнес. Район» Наталка Пахайчук.

Перша панель стосувалася ефективної співпраці бізнесу та медіа. Спікери Гайгисиз Гелдієв, Ольга Євстігнєєва та Тетяна Кулькова говорили про те, яким чином мають кооперуватися бренди та медійники, аби результат потішив і одних, і ніших.На кава-брейках у холі кінотеатру було шумно. Місце, де всі знають одне одного, ніколи не буває тихим. Обговорювали виступи спікерів та останні новини.Друга панель стосувалася передусім брендів. Ішлося про нативну рекламу як спосіб ретрансляції цінностей бренду. Спікери намагалися донести до гостей форуму думку про те, що нативна реклама не повинна «робити продажі», і що незліченна кількість згадок бренду у тексті працює не на руку рекламодавцям.


Перед третьою панеллю у залі залишилося трохи менше слухачів. Для них провели обіцяний розіграш до чорної п’ятниці. Призи – реклама на різних ресурсах CID Media Group.

Панель розпочали виступом представниці Інституту масової інформації Оксани Романюк, яка сказала доволі шокуючу річ: брендам, виявляється, медіа не потрібні. За словами медіаекспертки, медіа зараз взагалі мало кого цікавлять, і для того, аби вижити на цьому ринку, потрібно відповідати перед споживачем своєю репутацією.

Завершили форум близько восьмої. Втомлені, але повні нових ідей учасники зібралися в холі, аби пригоститися ігристим, обмінятися враженнями та контактами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ РОЗКАЖУТЬ, ЯК ПІДПРИЄМЦЯМ ЕФЕКТИВНО СПІВПРАЦЮВАТИ З МЕДІА4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter