• банер чікос

Привітні люди, смачна їжа, активна молодь, або Чому молодь переїжджає до Луцька

08 Вересня 2020

Луцьк відкритий для всіх: тут кожен може реалізувати себе та свої ідеї. А смачна їжа, ввічливі та привітні мешканці міста і активна молодь лише підсилюють інтерес до міста.

Цього року з інших міст України до обласного центру Волині приїхало декілька активних молодих людей, які бачать себе та свій розвиток в Луцьку. Що їх об’єднує? Знайомство з містом для них почалося з відвідування Молодіжного центру Волині.

Микола Галєєв, 28 років – з Дніпра переїхав до Луцька.

Весною 2018 року вперше приїхав до обласного центру Волині на проєкт «Твоя країна». Після того захотів деякий час пожити в Луцьку.

«Мені в Луцьку насамперед сподобались люди – відкриті, щирі, привітні. Під час "Твоєї країни" мені захотілося на деякий час приїхати і пожити тут. Тому влітку 2018 року я приїхав до Луцька та жив тут близько місяця», – поділився першим враженням про Луцьк Микола.

Після того чоловік поїхав до Харкова, потім пожив в Черкасах, але часто приїздив до Луцька, бо тут познайомився з багатьма цікавими людьми. І вже у вересні цього року він остаточно переїхав на Волинь.

«Мені подобається жити в Луцьку, бо тут дійсно багато активних людей, цікавий і дієвий Молодіжний центр, який показав, що локації для молоді можуть бути цікаві та корисні», – запевнив він.

Іван Корнієнко, 20 років – переїхав з Києва до Луцька.

Вперше у Луцьку Іван побував на початку вересня цього року і поїхав до Києва… по речі! Він планує переїздити та дистанційно навчатися програмуванню або дизайну.

Так, Івану дуже сподобалось в Луцьку. Одна з перших локацій, яку він відвідав – МЦВ, де він познайомився з енергійними та захопленими ідеями людьми. Також сподобався центр міста, інфраструктура, яка розвивається. В захваті від Центрального парку імені Лесі Українки, який також зараз розбудовується.

«В Луцьку мені сподобалося те, що немає метро! Також вражений Молодіжним центром Волині – дружні привітні люди, можна прийти будь-коли і цікаво провести час», – розповів Іван.

Андрій Руденко, 25 років – з Києва переїхав до Луцька.

Андрій Руденко вперше у Луцьку був влітку 2017-го. Тоді саме в МЦВ проводилася звітно-виборча конференція луцького осередку ФРІ.

«Мене захопили люди: одразу відчув, що відносини між особистостями якісь тепліші й щиріші. Пам'ятаю, тоді пішли гуляти містом, і якимось чином вдалося потрапити на вершечок вежі Луцького замку. Цей вид пам'ятаю чітко, як зараз. Сонце вже повністю зайшло та почалася гроза, але самі краплі до нас не дійшли. Ми дивилися на вогні вечірнього міста, бурхотів вітер-буревій, а навколо, в далечі народжувалися та зникали чисельні блискавиці. Ніби Зевс (чи Посейдон) так привітався з нами», – під враженнями розповів Андрій.

Андрій переїхав до Луцька дев'ять місяців тому і доволі швидко пізнав місто, познайомився з цікавими людьми і пережив яскраві пригоди тут, наприклад, акомпанував на губній гармоніці луцькій музикантці, авторці Марі Дорощук.

«У Луцьку: бігаю, долучаюся до цікавих ініціатив (наприклад, від Молодіжного Центру Волині та ФРІ), координую заходи (до карантину влаштовували нетворкінги для молоді). Займаюся вебдизайном (фріланс)», – поділився Андрій.

«Луцьк – відкритий для всіх! Тут кожен почуватиметься комфортно та може реалізувати себе і свої ідеї! Ласкаво просимо!», – запевнили у Молодіжному центрі Волині.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter