Пристрасть до роботи, гнучкість і уміння «запалювати», – як у Луцьку вчили лідерству. Фото

07 Грудня 2018

У Бізнес академії практичного менеджменту РМВА член Ради директорів VolWest Group, успішний ТОП-менеджер Олег Рабочаускас розповів про лідерство.

Тренінг відбувся 7 грудня у межах навчання за програмою MBA (Магістр ділового адміністрування).

Нагадаємо, що програма General МВА складається із восьми модулів, різних за об’ємом та наповненням. Цьогоріч здобувати нові знання для розуміння бізнесу та розвитку своєї справи зібралося 20 менеджерів та власників бізнесів із Рівненської, Львівської та Волинської областей.

Читайте також: У луцькій бізнес-академії стартувало навчання для власників та керівників бізнесів. ФОТО

Досвідчений бізнес-тренер Олег Рабочаускас пояснював, що лідер необхідний групі як символ єднання, як опора в складній взаємодії з керівництвом та іншими групами. У міру розростання функцій групи і розширення її сфер діяльності складається ієрархія лідерів. Тут починають діяти «формальні» і «неформальні» лідери. Перші отримують повноваження керувати людьми, другі стають лідерами за визнанням оточуючих. Справжнім лідером, здатним вести за собою людей, стає той, хто знаходить у людей загальне визнання.

Для унаочнення інформації ТОП-менеджер використав авторську метафору про «вагу лідера». Суть вислову полягає у тому, що керівника роблять справжнім лідером (надають йому ваги) 25 якостей: навчитися керувати собою, перспективне бачення, пристрасть до роботи, відкритість, харизматичність, уміння «запалювати», відповідальність, ініціатива, концентрація, інтуїція, компетентність, визначення помилок, позитив, мужність та рішучість, орієнтація на результат, творче мислення, холоднокровність, вміння слухати інших, спроможність вчитися, гнучкість, правильна самооцінка, ДІЯ, критичний аналіз, вміння прощати, щедрість.

«Дисципліна – це коли ти робиш те, що треба і коли треба, а не те що хочеш і коли хочеш», – на думку тренера найвдаліше визначення поняття, яке теж включає характеристика лідера.

Також ТОП-менеджер вважає, що кожен керманич має визначити свій талант та зрозуміти, як його розвинути на користь суспільства.

«Ми не завжди можемо вплинути на події чи обставини, але наша реакція – у наших руках», – говорить пан Рабочаускас, розповідаючи про самоконтроль як важливу складову кожного лідера.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

7

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter