«Пристиковуй крила і злітай!»: на території промзони у Луцьку знайшли розібраний літак. ФОТО

26 Листопада 2020

Волинські авіалюбителі знайшли у Луцьку літак Ан-2 з від'єднаними крилами і хвостовим оперенням, припаркований на території промзони, як звичайний автомобіль.

Фото літака, яке зробив Богдан Сахник, опублікували на сторінці «Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ"/Луцький Аероклуб "Крила Волині"» у фейсбуці.

«Наше рідне місто Луцьк – авіаційне місто. Тому літаки в ньому в буквальному смислі цього слова валяються на кожному кроці! Як от, наприклад, на території промзони на вулиці Карпенка-Карого, 3а, яка знаходиться поруч з територією Військової частини 1141 Національної гвардії України м. Луцьк, де легкомоторний літак Ан-2, щоправда, з відстикованими площинами крил і хвостового оперення, припаркований як звичайний автомобіль – просто пристиковуй крила, стабілізатор і кіль, запускайся, вирулюй на вулицю Карпенка-Карого та злітай!

Бортовий реєстраційний номер даного літака – UR-07879. Зі слів ветеранів-авіаторів Цивільного Повітряного Флоту зі складу Луцької авіаційної ескадрильї 91-го льотного загону (згодом Рівненського об'єднаного авіаційного загону) Українського управління цивільної авіації, яка дислокувалась у нині закинутому цивільному аеропорту "Луцьк - Крупа", літака Ан-2 з таким бортовим реєстраційним номером у її складі не було. В Державному реєстрі повітряних суден України літака Ан-2 з таким бортовим реєстраційним номером також немає. Тому імовірно (як припущення), це може бути один з літаків, на борту якого свого часу з території сусідньої Білорусії до нашого рідного Волинського краю, а потім до сусідньої Польщі переправляли контрабандні товари, зокрема, цигарки. Відповідні правоохоронні органи могли затримати даний літак, конфіскувати його, а потім хтось міг викупити його за ціною конфіскату для власних потреб», – йдеться у коментарі до світлини..

Точне місце стоянки даного літака ви можете побачити на Гугл-картах за координатами: 50°45'43.8"N 25°21'07.1"E.0

Читати ще

Коментарі

Свідок

Це база СБУ на якій зберігають конфісковане все , цей літак переправлялися сіжкі вотум його і хлопнули

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter