«Поживемо-побачимо»: Фіолет випустили кліп про кохання на тлі війни, який зняли у Луцьку

26 Травня 2023

Український гурт «Фіолет» екранізував один зі своїх останніх треків «Поживемо-побачимо». Головні ролі у кліпі виконали керівниця волонтерського штабу та бойовий медик ЗСУ.

За словами фронтмена гурту – співака, письменника та організатора фестивалю «Бандерштат», «Поживемо-побачимо» – одна із небагатьох пісень Фіолету, написаних після 24 лютого, яка не є прямою рефлексією на війну:

«Це щира сповідь людини з багажем років та досвідів, яка готова визнавати власні помилки, вади і боротися за щастя найближчих. Пісня, тлумачити слова котрої, мабуть, і не потрібно — кожен відшукає там свій рядок і нагадування про пережите. Для мене "Поживемо-побачимо" — це абсолютно новий рівень відвертості зі слухачем, підкріплений важливим усвідомленням того, що час в нашій країні віднедавна побіг швидше ніж десь-інде, і жити потрібно вже. Жити, боротися, любити.

Саундпродюсером пісні став вже добре відомий по співпраці з Фіолетом – Артур Данієлян. А режисерами відео — подружжя Варвари та Віталія Шевчуків. Саме вони створювали для Фіолету кліпи «Кохана» та «Залишимось друзями».

Головні герої кліпу — Оля Валянік, керівниця волонтерського штабу «Ангар», що є однією з найбільших волонтерських організацій у Волинській області та Олексій Кушнєр, бойовий медик ЗСУ. Пара зіграла самих себе після довгої розлуки через війну.

— Ми дуже мало проводимо часу після початку повномасштабної війни, бо кожен знаходиться там, де є найбільше корисним, — коментують актори. — Побачитись вдається досить рідко. Так що зйомка кліпу стала ще однією можливістю побути поруч, насолодитись один одним, відчути запах коханої людини, обійнятися. В самому відео ми не грали ролі, ми щиро кайфували від того, яке ж це щастя — бути один біля одного.

Зйомки відео відбулися у Луцьку – у рідному місці головних героїв та самого гурту.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter