Успішно!

Поціновувачів мистецтва запрошують на онлайн-форум про музеї майбутнього

Сектор культури та креативних індустрій чи не найбільше постраждав під час глобальної пандемії. Але, крім очевидних втрат, нова реальність, у якій ми всі опинилися, також спричинила зміни та сприяла введенню інновацій, що давно вже були на часі.

Сектор культури та креативних індустрій чи не найбільше постраждав під час глобальної пандемії. Але, крім очевидних втрат, нова реальність, у якій ми всі опинилися, також спричинила зміни та сприяла введенню інновацій, що давно вже були на часі. Цей нові обставини вимагали нових підходів до культурного досвіду, нових способів реалізації проєкт, нових партнерських відносин, нових навичок. Пандемія спричинила серйозні зміни у діяльності культурних інституцій, формах відвідування та способах взаємодії з мистецькими творами.

Саме тому до 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між Державою Ізраїль та Україною Посольство Держави Ізраїль в Україні у партнерстві з онлайн-платформою 211 Floor, Міністерством туризму Ізраїлю в Україні та культурним центром «Дом Майстер Клас» започаткували проєкт, присвячений музеям України та Ізраїлю.

«Зважаючи на виклики, з якими зіткнулися музеї під час епідемії COVID-19 ми б хотіли поговорити про трансформації, яких зазнали звичні патерни комунікації між адміністрацією музеїв, кураторами та відвідувачами, про залучення нових аудиторій, про інтерактивні технології, що дають можливість вдосконалення експозиції та створюють нові форми сприйняття музейного контенту, про нагальні потреби, які з’явилися у музеїв у карантинні часи та підходи, які дозволяють їх повністю або частково задовольнити», – кажуть організатори.

В рамках проєкт 26 травня о 15:00 також відбудеться онлайн-подія, у якій візьмуть участь представники українських та ізраїльських музеїв. Вони представлять свої 10-хвилинні кейси щодо наступних питань:

— Виклики, що постали перед музеями у часи протиепідемічних заходів та засоби їхнього подолання;

— Діджиталізація музеїв: нові й альтернативні підходи залучення аудиторій.

Також в рамках проєкту на онлайн-платформі 211 Floor будуть розміщені відео-репрезентації музеїв Ізраїлю та України. Ви можете здійснити віртуальну подорож найцікавішими ізраїльськими та українськими музеями, щоб, маємо надію, у недалекому майбутньому, найкращим чином спланувати своє майбутнє знайомство із ними під час реальної подорожі.

Переглянути запис онлайн-події можна буде з 27 травня по 20 червня.

Додати новий коментар