Успішно!

15 червня відбудеться WEST FRANCH FORUM 2023

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Організатори оприлюднили програму WEST FRANCH FORUM 2023, який відбудеться уже у четвер, 15 червня, у форматі онлайн. Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Про це передає Бізнес.Район.

WEST FRANCH FORUM 2023 – це унікальна платформа, де успішні підприємці, інвестори та експерти зберуться, щоб поділитися своїми знаннями, досвідом та натхненням. Це захід стане сприятливим середовищем для створення, розвитку та масштабування бізнесу, потужним стимулом для інновацій.

Організатори зібрали спікерів з різних галузей, які будуть ділитися досвідом та розповідати про кейси з якими працювали. Спікери нададуть цінні знання та інсайти – на вас чекають цікаві презентації про останні тренди та інновації у галузі, про переваги та виклики франчайзингових бізнес-моделей в сучасних умовах.

«Ми хотіли, аби учасники отримали якомога більше прикладної інформації», – зазначають організатори.

Серед спікерів – представники Асоціації Франчайзингу України, SPAR International, SPAR Україна, Нова Пошта, Modern Expo, Ваш Лаваш I love kebab, Woman Franch, Family піца, суші, вок, INVIVO Clinic, мережі клінік сімейної медицини «Біхелсі», Crane IP Law Firm та Script Solution.

Окрім корисних та цікавих презентацій про останні тренди та інновації у галузі, переваги та виклики франчайзингових бізнес-моделей в сучасних умовах на слухачів чекає великий розіграш подарунків від партнерів.

Зареєструватися на Форум можна на сайті: https://fr.wmf.com.ua/west-franch-forum-2023   

Також можна слідкувати за новинами на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/6952796964736331

Організатори заходу: PMBA – Бізнес Академія Практичного Менеджменту.

Генеральний партнер заходу – мережа супермаркетів SPAR.

Інформаційний партнер – інтернет-видання Бізнес.Район.
 

Додати новий коментар