«Він – людина від Бога»: як відбулася зустріч з відомим волинським хірургом. ФОТО

20 Серпня 2019

Відомий хірург Ростислав Валіхновський зустрівся з волинянами та відповів на всі їхні питання. Подія відбулась 20 серпня у готелі «Україна».

Усі присутні мали змогу подивитись відео про клініку хірурга та дізнатись цікаву інформацію про те, як та кому рятує життя волинянин.

«Клініка Доктора Валіхновського», спеціалізована на плановій та невідкладній хірургії, за словами її засновника, працює вже 22 роки й нараховує близько 300 тисяч пацієнтів. Пацієнтами клініки були Олексій Потапенко (Потап), Настя Каменських та навіть президенти України: нещодавно там проходив планове обстеження Віктор Ющенко.

До розмови Ростислава запросив його вірний друг та товариш – відомий волинський шоумен та співак Сергій Скулинець:

«Сьогодні у нас прекрасна зустріч з чудовою людиною. Я його назваю "людиною від Бога", оскільки те, що він робить – фантастика», – сказав він.


Хірург пояснив, що зустріч організували для того, щоб поговорити про важливість благодійних хірургічних операцій в рамках великих медичних проектів.

Ростислав розповів про плани співпраці з Луцьком та відповів на індивідуальні питання кожного присутнього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМИЙ ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ ПРОВІВ ЦЕРКОВНУ СЛУЖБУ НА ВОЛИНІ. ФОТО

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter