Успішно!

«Я попросила його не кричати»: лучанку обурила поведінка водія тролейбуса

Лучанка Світлана Косинець розмістила допис-обурення, в якому розповідає про хамовиту поведінку водія тролейбуса №1

Лучанка Світлана Косинець розмістила на своїй сторінці в фейсбуці допис-обурення, в якому розповіла про хамовиту поведінку водія тролейбуса №1. Вона написала, що чоловік почав кричати, коли та попросила під'їхати ближче, щоб занести візок її сина Максима. Світлана звернулася до Луцького підприємства електротранспорту, щоб вони навчили своїх водіїв правильно паркуватися, щоб люди з візками чи на візках могли безпроблемно зайти й вийти з тролейбуса. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ІДЕ НА ПЕНСІЮ: НАЙСТАРІШИЙ ЛУЦЬКИЙ ТРОЛЕЙБУС ЖИТИМЕ В МУЗЕЇ

«Початок дня виявився не дуже добрий(

Треба було мені з Максимом попасти в район Глобуса. Ранок. Десь о 9.30 ми, як завжди, рушили пішки, але коли дійшли до зупинки 18 Гімназія, під"їхав тролейбус №1 з низькою посадкою. Дуже зраділа, адже так щастить рідко.

Тролейбус, на жаль, зупинився так, що зайти ми не змогли. Підійшла на передні двері до водія і попросила під'їхати ближче. І почалося...

– Як я маю під"хати? Там яма!

– Мені що, людей облити?

– Дзвоніть, хай вам ремонтують дороги, тоді під"їду.

Він кричав. Реально кричав. Я геть не чекала такої реакції. Подібні ситуації у мене вже були, але водії завжди трохи ближче під"їздили до тротуару і ми спокійно заходили.

На мої слова, що я не можу занести візок і що він керує транспортом, у який ми візком маємо зайти без проблем, його крики почалися наново.

Тоді я попросила його вийти й допомогти мені занести візок в тролейбус. Одночасно з моїми словами з транспорту вийшли дві дівчинки з пропозицією допомогти. Але я не дозволила. Вони малі, юні, можуть не втримати, бо я сама не впевнена, що змогла б в тій ситуації вхопити візок, стоячи в тролейбусі (інакше ніяк) і засунути його. Водій, звісно, не вийшов, але таки під'їхав. Диво, нікого не облив.

В тролейбусі продовжував кричати. Я попросила його не кричати. Я не покататися просто так до нього сіла. Людей було мало, може з десяток, не більше. Оті дівчатка і люди старшого віку.

За трохи у Максима почали труситися ноги, є у нього таке. Я нагнулася, щоб поставити їх зручніше, щоб той тремор припинився, і тут тролейбус різко затормозив. Я вліпилася лобом в перила і тепер маю два синяки. Я не хочу думати, що людина виявилася настільки підлою, що скористалася моментом і помстилася, хоч усі навколо й почали казати, що спеціально це зробив.

Луцьке підприємство електротранспорту, навчіть, будь ласка, своїх водіїв нормально паркуватися, щоб люди з візками чи на візках могли безпроблемно зайти і вийти з тролейбусу, який і так зазвичай єдиний на маршруті. Навчіть їх бути чуйними і людяними. Навчіть їх добросовісно виконувати свою роботу.

Не всі водії у вас такі. Я завжди згадую з теплотою і вдячністю молоденького водія, який їздив на тролейбусі з низькою посадкою другого маршруту десь близько 14 години ще тоді, коли вони курсували по Молоді. Він завжди так під'їздив до зупинки, що я без проблем завозила візок. А ще він на розбитій і понищеній зупинці біля магазину "Бджілка" навпроти 18 Гімназії, паркувався так, що я теж легко і просто могла виїхати з тролейбусу.

А сьогодні день інформування про ДЦП».

»

Додати новий коментар