Поліція розшукала 2-річну дівчинку, яка чотири дні провела у лісі. ВІДЕО, ФОТО

29 Травня 2023

Поліції вдалось розшукати 2-річну Віолетту Мужечук з Харківщини, яка заблукала у лісі.

Про це повідомляє поліція Харківської області.

Вони спільно з рятувальниками, волонтерами та небайдужими щодня розшукували дівчинку. Також з фронту повернувся батько дитини та долучився до пошукових груп. 27 травня поліція вирішила збільшити кількість людей, які займались пошуком Віолетти Мужечук до майже тисячі людей, охопивши таким чином більшу територію. Дитину шукали по полях, лісах, закинутих будівлях, водолази прочісували водойми.Орієнтування з прикметами дитини були розміщені у місцях масового скупчення людей, міському та міжміському транспорті, електричках, потягах, в метрополітені.

До пошукових заходів щодня залучалось близько пів тисячі людей. З фронту приїхав батько дитини, і теж шукав свою маленьку Віолетту.

«Ми вирішили сьогодні всі зусилля направити на пошуки дитини в лісі, і ми не помилилися», – розказав начальник Управління карного розшуку ГУНП в Харківській області Роман Іващенко і додав: Ми вірили і знайшли її».

Всі сили були задіяні в лісі. Дівчинку знайшли саме там, десь за 10 кілометрів від дому. Знесилену, зголоднілу, налякану, але живу її передали лікарям. Медики швидко її оглянули, зовнішніх ознак загрози життю не побачили і повезли малечу до лікарні на більш ретельний огляд.


Заступник начальника ГУНП в Харківській області Вячеслав Давиденко сказав, що за всю його практичну роботу в карному розшуку така подія, коли маленьку дитину через тривалий час знайшли живу і здорову, трапляється вперше.

«Дякую всім, хто брав участь в пошуку дитини, і низький вам уклін», – звернувся Вячеслав Давиденко до людей, які протягом чотирьох діб не припиняли пошуки маленької Віолетти..
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter