Поліцейський лайфхак: як врятувати авто від перегріву у літню спеку

25 Червня 2020

За вікном – спекотний червень. Для багатьох автомобілістів зараз є дуже актуальним питання: «Як захистити авто від перегріву?». На допомогу прийшли патрульні поліцейські, які дали декілька слушних порад.

Свої лайфхаки правоохоронці опублікували на фейсбук-сторінці патрульної поліції Волині.

Найпростіше уберегти автомобіль від перегріву влітку – залишити його у тіні.

Якщо такої можливості немає, то ось кілька порад, як захистити авто в спеку:

► Прикрийте приладову панель та передню частину автомобіля від сонячних променів – використати можна світловідбивальну шторку, яку можна розташувати під вітровим склом. За можливості закривайте також заднє та бокове скло.

► Для захисту всього кузова варто використовувати чохол-накидку. Він збереже не тільки салон, але і лакофарбове покриття авто. Тканина повинна бути світла і, за можливості, така, що дихає.

► Якщо автомобіль перегрівся, то, перш ніж включити кондиціонер, варто провітрити салон – так вдасться уникнути різкого перепаду температур.

► Перевіряйте двигун. Перегрів найчастіше свідчить про недостатній рівень охолоджувальної рідини або про її низьку якість. Тому, в першу чергу, потрібно заглянути в розширювальний бачок, за необхідності – долити рідину.

► При паркуванні у спеку забирайте з салону і багажника вразливі речі – аптечку, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.

► Не забувайте, що під сонцем нагрівається не лише салон, але і шини. Нагріту гуму, яка стикається з плавким асфальтом, може просто розірвати гаряче повітря всередині коліс. Тому влітку необхідно зменшувати тиск у камерах і регулярно його перевіряти.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter