Поля та соняшники: фотошпалери серпня від «Таблоїда Волині». ФОТО

31 Серпня 2020

Ви ж пам’ятаєте, що наприкінці кожного місяця «Таблоїд Волині» пропонує вам хвилинку релаксу для очей і думок? Так-так, це вже четвертий випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій.

Від травня і протягом року ми дбайливо збиратимемо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості кожної пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від нудних буднів.

У серпні ми не могли залишити вас без добірки яскравих соняшників на полях. А крім них, знайшли там ще й інші не менш чарівні квіти! Також надихалися світанками на Світязі, свіжими фруктами, незмінно дивовижним листям глибоких відтінків та хвойними деревами зі свіженькими шишками.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter