Пограбування та масові протести: лучанка розповіла, що відбувається в Італії

07 Квітня 2020

Лучанка Оксана, яка уже кілька років живе в Італії, на сторінці в інстаграмі (@_zomor_) показує карантинні будні у своєму містечку.

Зазвичай у її блозі багато рецептів, адже разом з чоловіком-італійцем вони мають невеликий ресторанчик. Втім, цього разу жінка поділилася розповіддю про те, що відбувається зараз у містах, охоплених коронавірусом.

«6 квітня. В Італії кількість заражених досягла майже 130тис. Лідируєм за к-стю жертв... У 5 наших знайомих діагностували коронавірус, а 1 із них помер. По всій Італії розпочались пограбування. В соцмережах розповсюджують заклики до масових протестів, тому що тут значна частина людей працює нелегально і під час карантину залишилася без роботи. І не можуть розраховувати на допомогу від держави. Нещодавно в нашому регіоні викрали вантажівку, яка доставляла їжу, потім пограбували ресторан.

Так як ми маємо свій власний, в маленькому курортному містечку біля моря, нам зараз дуже неспокійно. Хоч і стоїть сигналізація, але поліція точно не встигне доїхати вчасно. Багато закладів після карантину вже НЕ відкриється. Дрібні підприємці, які були на межі банкрутства, просто не виживуть. Надіюсь, що скоро це все закінчиться і ми зможемо продовжити роботу в ресторані та жити нормальним життям», – ділиться Оксана.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter