«Подумала, що я росіянка»: лучанці нахамили в Грузії. ФОТО

05 Квітня 2023

Модель з Луцька Ольга Кобахідзе поділилася «дуже неприємною» ситуацією, яка трапилася в магазині у Грузії. Місцева продавчиня нахамила їй, бо подумала, що лучанка – росіянка. Мусимо додати, що Ольга досі продовжує розмовляти і вести соцмережі мовою країни-агресора.

Про це модель розповіла на своїй інстаграм-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Є ЙМОВІРНІСТЬ БУТИ ЧАСТИНОЮ ПОЛЬЩІ», – ВІДОМА БЛОГЕРКА З ЛУЦЬКА

«Мені нахамила грузинка, бо подумала, що я росіянка. І спеціально звернулася до мене грузинською мовою. Я зрозуміла і спокійно зробила, що треба. Оскільки з дітьми я не хотіла з цим зв'язуватися. Після цього вона ще раз грузинською спеціально уточнила, що не розуміє російську. До цього я мовчала, а на це відповіла: "Добре, що не розумієте на русском», – пише обурена лучанка.Також вона розповіла, що в черзі ще один грузин «кинувся» на неї з криком. Коли прийшов її чоловік Сандро, то, стверджує Ольга, у всіх змінилося ставлення. Проте те, що вона українка, лучанка в магазині не сказала.

Згодом вона додала в сторіз, що «боротьба породжує боротьбу» і треба множити світло і любов тільки світлом і любов'ю. Модель пропонує усміхнутися тому, у кого поганий настрій, сказати добре слово на грубість і «долюбити себе в інших таким чином».


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter