Подорожчання: які ціни на проїзд у луцьких тролейбусах

07 Серпня 2019

Ціни на проїзд у луцьких тролейбусах підвищились. Це рішення ухвалили на засіданні, яке відбулось 7 серпня.

Про це повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

«У нас зараз їздять 40-45 тролейбусів. Ми вже з-під забору дістали кілька тролейбусів, скажу так, по-народному, відремонтували, пустили їх на рейси. У нас вже є тендер на купівлю тролейбусів за європейські кошти. Ми добавимо транспорту і це зніме соціальну напругу серед людей, які не можуть їздити в маршрутках», – додав перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Григорій Недопад.

Тому ціна на разовий проїзд пасажира в міському тролейбусіі підвищили із 3 до 4 гривень. Для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації вартість проїзду становитиме 2 гривні за наявності учнівського або студентського квитка.

Тариф місячного проїзного квитка в тролейбусі для підприємств, установ, організацій коштуватиме 270 гривень, для населення – 200 гривень, для учнів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації – 75 гривень.

Рішення набуде чинності на наступний день після офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter