«Почесний доктор»: волинський митрополит отримав високе звання

28 Червня 2020

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл удостоївся почесного звання. Присвоєння священнослужителю титулу «Почесний доктор» обговорювали під час планового засідання вченої ради Луцького НТУ.

На розгляд членів вченої ради винесли 10 питань та «Різне». Про це йдеться на сайті вишу.

Перше із них стосувалося присвоєння звання «Почесний доктор» (Doctor Honoris Causa) Митрополиту Луцькому та Волинському Михаїлу (Тимофію Зінкевичу).

За словами ректора Луцького НТУ Петра Савчука, колектив вишу дуже відповідально віднісся до цього питання, адже «Почесний доктор» – це найбільша вершина, яку можемо надати.

«Це дійсно морально дуже важливий аспект. У нас є і будуть, серед числа почесних докторів, найбільш достойні, які підсилюють позиції університету та освіти і науки України в цілому. Він багато зробив для країни, був серед тих людей, які зароджували незалежну православну церкву України, хоча це було важко і ризиковано. Це одна із не багатьох людей, яка потрапляє в історію і це те, що реально допомогло нам безповоротно утвердитися як незалежна країна. Він завжди допомагав і здійснював певний покров над нашим університетом, тому присвоївши почесне звання, ми зробимо дуже важливу річ не лише для Митрополита, але й для університету в цілому», – наголосив Петро Савчук.

Отож, шляхом таємного голосування, члени Вченої ради одноголосно підтримали ініціативу щодо відзначення Митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Урочиста інавгурація щодо присвоєння звання Doctor Honoris Causa митрополиту Луцькому і Волинському Михаїлу відбудеться 2 липня після святкового молебню.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter