Після старту опалювального сезону: у Луцьку ліквідовують витоки на тепломережах

08 Листопада 2022

Через витоки на тепломережах станом на 7 листопада тепла немає у 29 будинках Луцька. Вісім витоків сталися на зовнішніх тепломережах і один на внутрішньобудинковій мережі.

Про це розповів Суспільному речник державного-комунального підприємства «Луцьктепло» Антон Безносиков.

З його слів, тепло подали у 684 житлові будинки із 759. У 46 будинках цього року встановлювали нові індивідуальні теплові пункти, зараз їх вводять в експлуатацію і через це відсутнє опалення. Наразі в обласному центрі працюють 43 котельні, які забезпечують споживачів міста тепловою енергією та гарячою водою.


Поблизу обласного театру ляльок працівники підприємства «Луцьктепло» виявили витік на тепломережі.


У будинку, що на вулиці Богдана Хмельницького, 20 тепла ще немає, а в обласному театрі ляльок, що розташований поруч, є.

Речник державного комунального підприємства «Луцьктепло» Антон Безносиков каже, що 80% трубопроводів обласного центру перебувають в аварійному стані, вони вичерпали свій термін експлуатації. Додає: підприємство не має ресурсів на капітальний ремонт мережі. Наразі працівники «Луцьктепла» працюють в режимі аварійних робіт, ліквідовуючи місця витоків, а не замінюючи усю протяжність теплової мережі від теплової камери до теплової камери.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter