«Пірнути в анімаційний світ»: у Луцьку відбувся майстер-клас від відомого режисера

29 Липня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Анімаційний жанр – територія пустощів та, водночас, серйозна та делікатна робота. Для творчих людей, які попередньо пройшли етап реєстрації та відбору, у Луцьку відбувся безкоштовний 8-годинний майстер-клас «Формула задуму та сторіборд» від талановитого режисера, сценариста, аніматора, художника Антона Петрусевича.

Початківці мали змогу побачити роботи Антона, почути безліч цікавих історій із життя майстра та дізнатись більше про професію режисера, розкадрувальника та аніматора. Київський професіонал розповів про режисуру, композицію, формулу задуму та про сюжет, який би «зачепив» глядача. Також група аніматорів-початківців розбирали мультсеріали з професійної точки зору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: САУНДТРЕК ВІД БАБКІНА: У ЛУЦЬКУ ЗНІМАТИМУТЬ АНІМАЦІЙНИЙ ФІЛЬМ

«Ви маєте чудову можливість пірнути у анімаційний світ. Ми плануємо дати вам максимум теоретичних та практичних знань», – прокоментував голова громадської організації «Імаго» Леонід Тивонюк.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter