Саундтрек від Бабкіна: у Луцьку зніматимуть анімаційний фільм

15 Липня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Анімаційний фільм – це особлива стрічка, яку знімає величезна команда неймовірних та талановитих людей. На прес-конференції проекту «Чому плачуть діти», яка відбулась 15 липня, організатори та ті, хто приєднався до створення стрічки, розповіли всім охочим про те, що таке анімація та як твориться справжній анімаційний фільм.

«Ми хочемо, щоб наше міcто позначилось на анімаційному глобусі. Ми плануємо створити більше проектів та команд, які будуть розвивати нашу справу», – прокоментував голова громадської організації «Імаго» Леонід Тивонюк.

Студія налічує чимало відомих та вдало організованих проектів: екологічний кінотеатр «Крути педалі», фестиваль «Задзеркалля», анімаційний серіал на екологічну тематику, який на етапі розробки, «Планета неяшок». Український культурний фонд добряче підтримує всі ідеї громадської організації.

Проект анімаційної притчі складатиметься з 2 етапів: навчальний та продакшин.

На першому етапі всі повнолітні охочі, які попередньо подадуть заявки і пройдуть відбір, зможуть бути присутніми на безкоштовних майстер-класах: «Режесура анімації в розкадровці» від відомого режисера, художника, сценариста Антона Петрусевича, «Виготовлення декорацій для анімацій» від декоратора Романа Дзвонковського, «Персонажна анімація» від аніматорки Надії Лімової.

«Ви отримаєте базові знання та на практиці дізнаєтесь про всі процеси від справжніх майстрів, які є професіоналами своєї справи», – прокоментувала художниця-декораторка Наталя.

Голосом автора буде «доктор звук» Юрій Коваленко, а саундтрек для анімаційної притчі створить Сергій Бабкін. Сценарій проекту та список всіх акторів тримають у таємниці. Робота над короткометражною стрічкою, яка займатиме 5-7 хвилин, триватиме до листопада 2019 року. Сам фільм матиме конкретне соціальне спрямування орієнтоване на молодь середнього та старшого шкільного віку, студентів ЗВО. Головний герой стрічки – Тарган.

Набір на майстер-класи відбудеться на сайті. Також, існує конкурс на ваканцію художника або художниці.

А наприкінці конференції Леонід Тивонюк продемонстрував цікаве створення короткого анімаційного відео.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3

Читати ще

Коментарі

Катя

Цього жучка вже 5 тому бачила... а мультик на 10 секнд вийшов))) Щось небачу результатів роботи цієї студії, де анімація? Сподіваюся, що виділили кошти не просто так і запрошені гості чогось навчать...

Леонід

Все вірно. Цей персонаж був задуманий, ще років п'ять тому. А мультфільму із ним не було, а були лише тестові кадр із ним. Потім була мною організована Громадська організація "ІМАГО", і за роки існування якої було втілено багато проектів, переглядів і 3 фестивалі анімації " Задзеркалля" де лучвни могли абсолютно безкоштовно відвідувати майстер-класи і навчатися. Підписуйтесь на наші соціальні мереді і слідкуйте ща нашими проектами, а якщо у вас є бажання, знання і можливості долучайтесь до команди волонтерів анімаційного руху, будемо раді допомозі!

Тетяна

Оооо Вас поселили в таке унікальне історичне місце! Сподіваюся виправдаєте на справах наші надії.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter