Успішно!

Підприємець з Києва здійснив мрію сина загиблого героя з Волині. ВІДЕО

Підприємець з Києва разом з друзями здійснив мрію сина Героя з Волині Євгена Головчака та подарував йому омріяну гітару.

Підприємець з Києва разом з друзями здійснив мрію сина Героя з Волині Євгена Головчака та подарував йому омріяну гітару. Нещодавно ми розповідали про шістьох діток загиблого героя з Волині, які наколядували 2 075 гривень і все передали на ЗСУ.

Про це передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ДІТИ ПОЛЕГЛОГО ВІЙСЬКОВОГО НАКОЛЯДУВАЛИ ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ НА ЗСУ. ФОТО

Вони анонімно здійснили одну з мрій родини.

«Про цю родину ТСН розповідала, коли 6 діток загиблого воїна заколядували понад дві тисячі гривень  і все віддали військовим. Не співала, але пританцьовувала навіть найменша – Світланка», – розповіла кореспондентка ТСН.

Саме тоді найстарший син, п’ятнадцятирічний Віталій, розповів про свою мрію – нову гітару, на якій би зміг зіграти мелодію, яку вчив для тата, але так і не встиг зіграти.

«Ця мелодія важлива є, бо тато хотів, щоб я її навчився грати», – сказав Віталій Головчак, син загиблого військового.

Зіграти її не зміг і нам, бо стареньку гітару поламали менші брати. Було ухвалено рішення, що треба надати можливість Віталію зіграти цю мелодію, ту, яку тато просив його зіграти. Тож Віталій під схлипування мами нарешті грає те, що обіцяв батькові.

Хлопець, як і його тато, грати на гітарі вчився сам. Вдвох вони часто влаштовували вдома посиденьки зі співами. Тепер, обіцяє Віталій, тут знову залунає музика і він заново вчитиметься бути щасливим.

З виконаною місією бодай трохи ощасливити родину Сергій повертається до Києва. Але обіцяє повертатися ще.

 

Додати новий коментар