Під Луцьком відкрили ще один «SPAR Еxpress». ФОТО 

03 Липня 2019

Наприкінці червня відбулось відкриття нового магазину «SPAR Еxpress» у передмісті Луцька, за адресою: с. Зміїнець, вул. Ліскова, 11.

Працює новий «SPAR Еxpress» на умовах франчайзингу. Торгова площа закладу становить 98 квадратних метрів. Для покупців працює дві каси та присутній відділ власної випічки.

Незважаючи на невелику площу, у магазині є власний м’ясний цех, в якому можна придбати свіже м'ясо для будь-яких гастрономічних потреб: на шашлик або стейк чи гуляш.

Незмінно, як і в інших магазинах мережі, присутній відділ Food to Go, де представлений широкий асортимент страв та напоїв для швидкого перекусу: фірмові хот-доги, італійські паніні та великий вибір запашної випічки, а також ароматна свіжозмелена кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Сьогодні «SPAR» – одна з найбільших у світі мереж супермаркетів та гіпермаркетів, що складається з понад 13 тисяч магазинів, які діють у 50 країнах світу.

В Україні мережа розвивається за системою франчайзингу та пропонує 4 торгових формати: SPAR Express (магазини біля дому торговою площею до 200 кв.м), SPAR (супермаркети 200-800 кв.м), EUROSPAR (супермаркети 800-3000 кв.м), INTERSPAR (гіпермаркети більше 3000 кв.м). Ключові цінності SPAR для покупців – це широкий асортимент якісних і свіжих товарів, європейські стандарти обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, комфорт і затишок в кожному магазині.Довідка:

Історія SPAR розпочалася у 1932 році в Нідерландах. На сьогоднішній день SPAR – це найбільша в світі мережа маркетів, супермаркетів і гіпермаркетів. SPAR – це понад 13 000 магазинів, 87 років досвіду в 50 країнах на 4-х континентах, в яких понад 200 000 співробітників забезпечують передовий сервіс щодня для 13,5 мільйонів покупців.

Із січня 2017 р. SPAR розвивається і в Україні, як один з бізнес напрямків діяльності Інвестиційної Групи VolWest Group, що має багаторічний досвід успішної реалізації різноманітних проектів, зокрема і у галузі рітейлу в Україні.


5

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter