Під час хокейного матчу: лучанин зворушливо освідчився коханій. ФОТО, ВІДЕО

24 Січня 2022

Лучанин Юрій Лотиш зробив пропозицію руки і серця своїй коханій, з якою разом вони вже майже сім років. Чоловік освідчився під час хокейного матчу на ковзанці «Снігова Королева», а допомогли йому у цьому друзі з команди та рідна сестра дівчини.

Про історію свого кохання і освідчення Юрій Лотиш розповів Інформаційному агентству «ВолиньPost».
У свої майже 52 роки Юрій Лотиш, який працює у луцькому житлово-комунальному підприємстві №3 і грає за хокейний клуб «Ковель», любить активний спосіб життя та романтику. Тож вирішив поєднати ці два вподобання і зробити приємність своїй коханій, на ім'я Леся.

«12 травня буде 7 років, як ми разом. Коли ми познайомилися, я подумав: яка ж гарна дівчина, яка фігура!», – пригадує пан Юрій.

Через деякий час після знайомства стали жити разом. Тепер же серце підказало зробити такий зворушливий і серйозний крок – освідчитися і узаконити стосунки.


«Я таке люблю. Я придумав ідею, обговорив її з сестрою моєї дружини. Ми разом вибрали каблучку для Лесі, я вибрав квіти – білі троянди. Хлопці з команди допомагали мені з організацією. Капітан команди Олександр Семенюк і гравець Юрій Миронюк порекомендували мені гурт «Чорні черешні». Я запросив їх влаштувати музичне оформлення для події, і всім дуже сподобалося їхнє виконання. Вдячний кожному з хлопців команди за підтримку», – розповідає хокеїст.

Він додає: молодь, на жаль, не часто вдається до романтичних вчинків, а ще, маючи чудову площадку для гри у хокей, – рідко грає.

Сам же Юрій Лотиш, який тепер грає за хокейний клуб «Ковель», 5 років грав за команду «Червоноград».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter