П'ять правил покупки прибуткової автомийки самообслуговування

23 Січня 2020

Поки одні мріють про фінансову незалежність і свободу від щоденних відвідин роботи, інші втілюють свої мрії у реальність! У цьому якнайкраще допомагає бізнес, наприклад, франшиза автомийки. Проте, навіть у настільки актуальній і затребуваній сфері діяльності може бути своє підводне каміння і труднощі. Як їх уникнути і мінімізувати всі ризики? Довіритися професіоналу! Ми поцікавилися у відомої української компанії Greenwave, що займається будівництвом та просуванням МСО, як придбати мийку з максимальною вигодою, на які моменти варто звернути увагу.

Рентабельність мийки самообслуговування та інші нюанси, які треба враховувати перед покупкою

Якщо ви зацікавленні у створенні дійсно прибуткового бізнесу, тоді наступні правила будуть дуже корисними для вдалої купівлі МСО:

1. Бізнес-план. Для чіткого розуміння, чи буде мийка рентабельною та окупною, необхідно мати на руках цей документ. Аналіз конкурентів та місцевого ринку, маркетингові стратегії, дослідження клієнтської аудиторії, прогнозування ризиків та шляхи їх уникнення тощо – мийка самообслуговування франшизи обов’язково супроводжується цим документом.

2. Розташування. Густонаселені райони, траси, заправні пункти і технічні автомобільні станції – ваша мийка повинна бути розташована у такому місці, де великий потік людей і є потреба у мийному сервісі.

3. Площа об’єкту. Має складати не менш як 800 м². Це потрібно для дотримання технологій будівництва і правильного монтажу обладнання. Якщо ваша автомийка «під ключ» затісна, навіть самим клієнтам-водіям використовувати її буде некомфортно.

4. Обладнання. Лише перевірене часом та активною експлуатацією. Бажання заощадити на устаткуванні відіб’ється не кращим чином на вашому бізнесі. Як відкрити автомийку, щоб та приносила хороший дохід? Інвестувати розумно і на перспективу! Погодьтеся, часті поламки і ремонти вимагатимуть нескінченних витрат, а поганий результат миття зі швидкістю світла відверне від вас клієнтів.

5. Додаткові послуги. Можливість облаштувати поруч крамничку або кав’ярню гарно відобразиться на популярності вашої мийки. Як зазначає Greenwave, водії із задоволенням купують каву або якісь смаколики, очікуючи на свою чергу. Людина витратить цей час із радістю для себе, навіть якщо чекати доведеться лише 10-15 хвилин.

Мийка самообслуговування під ключ – це чудова альтернатива для кожного підприємця, який цінує свій час і нерви, адже можна довірити левову частку роботи з будівництва та організації бізнесу франчайзеру! Звичайно, за умови співпраці з надійною компанією.

Бажаєте купити автомийку самообслуговування? Зверніться до Greenwave – лідера українського ринку МСО

Ми радимо «Грін Вейв» кожному, хто мріє про прибутковий та успішний бізнес. У них ви можете купити автомийку самообслуговування зі 100% гарантією окупності і рентабельності. Які ще переваги співпраці із ними:

• Допомагають з пошуком ділянки та документацією.
• Самостійно виконують усі будівельні, монтажні та облицювальні роботи.
• Ця франшиза автомийки є брендом, якому довіряють водії.
• Мають чіткий бізнес-план, консультують на кожному етапі і навіть після відкриття мийки.
• Є виробниками професійної органічної автохімії, використовують обладнання преміум-класу.

Більше інформації можна отримати, відвідавши сайт greenwave –тут ви дізнаєтеся все про покупку франшизи.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter