Переваги вивчення англійської у Mandarin Family Club

26 Грудня 2019

«Що краще: приватна школа чи репетитор для вивчення англійської мови?», – питання, яке задають собі усі, хто починає вчити іноземні мови.

Переваги вивчення англійської в приватних школах

Приватні школи пропонують широкий вибір курсів, серед яких – базові, інтенсивні, підготовка до тестів, заняття в групі та заняття для дітей. Після завершення курсу студенти отримують сертифікат, який підтверджує рівень володіння іноземною мовою.

Такі школи ретельно підбирають викладачів, тому вам не доведеться турбуватися про їхні професійні та особисті якості. Мовні школи роками заробляють собі репутацію, і роблять все для підтримки свого рівня.

Велика перевага в мовних школах – можливість навчатися зі студентами, близькими за віком, інтересами і рівнем володіння мовою. Це дозволить розвинути соціальні навички, здобути досвід в розмовній мові і розумінні мови на слух, ну і, звичайно, група – просто мрія дитини, яка хоче знайти нових друзів.

Можна нескінченно вчити теорію, але, як тільки почуєте реальну англійську мову, велика ймовірність, що ви не зможете швидко зреагувати і правильно відповісти. Тому що без практики всі ваші знання не мають особливого сенсу і допоможуть хіба що дивитися серіали без перекладу.

Щоб заговорити, потрібно знайти собі співрозмовників для постійної практики мови. І для цього зовсім необов'язково пакувати валізи і переїжджати до Америки чи Англії.

В Mandarin Family Club ви можете відвідувати уроки з американцем – це є великою перевагою у вивчення іноземної мови. Під час такого уроку у вас є можливість розвинути слухові навички, навчитися розуміти носія мови та просто гарно провести час з користю для себе.

До того ж, групове заняття допомагає студентам подолати сором'язливість, позбутися від мовного бар'єру, комплексів і відкрити в собі лідерські якості.

Також у Mandarin Family Club є мовні клуби, де ви можете подивитися фільми в оригіналі, вивчити щось нове для себе та поспілкуватися англійською.

Мовні школи надають можливість індивідуальних занять. У цього формату є свої переваги: викладач побудує ефективну програму навчання на основі вимог і пріоритетів студента.

Багато студентів обирають приватних репетиторів, які займаються зі студентам вдома. На сьогоднішній день це є досить популярним. Але слід пам’ятати, що в цьому є і недоліки – репетитор не може видати офіційний сертифікат із зазначенням рівня володіння мовою, що могло б допомогти отримати візу або при вступі до ВНЗ.

Школа іноземних мов «Mandarin Family Club» – це ваша путівка в радісне спілкування з іноземцями: ви позбавитеся невпевненості в собі і страху помилитися. Професійні викладачі використовують на практиці накопичений досвід і перевірені методи.

«З чого почати? Запрошуємо відвідати пробний урок. Освіта – запорука розвитку! Давайте почнемо займатися вже сьогодні, щоб разом побудувати щасливе завтра!», – зазначили у мовній школі «Мандарин».

Mandarin Family Club знаходимося на третьому поверсі розважального центру «Промінь».

Контактний номер: 066 703 78 73.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК «MANDARIN FAMILY CLUB», ЩО У ПРОМЕНІ, СВЯТКУВАВ СВІЙ ПЕРШИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter