Олег Винник – іменинник: за що лучани люблять співака

31 Липня 2019

Текст і фото: Мар'яна САМОЙЛЮК

Він – перший на українській естраді, хто зібрав два аншлаги підряд в Палаці спорту, він визнаний кращим співаком України, він перший, хто почав збирати стадіони людей, так, це все він – Олег Винник – підкорювач сердець українських жінок. Сьогодні, 31 липня, артисту виповнилося 46 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАВИДНІ ЛУЦЬКІ ХОЛОСТЯЧКИ ВІТАЮТЬ ОЛЕГА ВИННИКА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ.ФОТО

Журналісти «Таблоїда Волині» подалися у люди, щоб зрозуміти його феномен. Виявляється, лучани обожнюють співака за його різноманітний репертуар, за почуття гумору та самоіронію, за патріотизм, красу та щирість. Читайте далі самі.

Лариса

Я дуже люблю Олега Винника, тому що у нього неймовірні пісні. Він сам їх пише, а це заслуговує поваги. Я відчуваю, що людина він хороша, і його погляди на різноманітні процеси в державі мені до вподоби. Я бажаю йому успіхів у творчості, здоров’я, і щоб все у нього добре складалося.


Микола

Мені подобається творчість Олега Винника, він гарно співає і має красиву зовнішність. Бажаю йому великого щастя, здоров’я, і щоб у сім’ї його все було добре.


Валентина

Олег Винник дуже веселий, він вміє привабити публіку. У його День народження зичу міцного здоров’я і щастя. Нехай продовжує у тому ж дусі!


Григорій

Олега Винника люблю за те, що він співає українською мовою і підтримує її розвиток. Бажаю йому успіхів у діяльності і, щоб його творчість сприяла зміцненню української держави.


Ольга

Олег Винник співає прекрасні пісні, за це його і люблю. Бажаю йому щастя, здоров’я і всього найкращого!


Редакція «Таблоїда Волині» приєднується до привітань! Ми обожнюємо меми зі співаком, тому бажаємо Олегу Виннику ніколи не зникати зі сцени!


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter