Чоловіки з українського шоубізнесу, які під час війни виїхали з України та не повернулися

06 Квітня 2023

Чимало відомих зірок на початку російського вторгнення поїхали за кордон або вже перебували там. Утім більшість з них вже в Україні, а за її межі їздять лише тоді, коли дають благодійні концерти.

Утім, не всі зірки повернулися до України. с, передає ТСН.

Влад Яма

Знаменитий хореограф виїхав з родиною з України, щойно почалася повномасштабна війна. Поїхав Влад з родиною до США 24 лютого. На запитання, як він це зробив, хореограф відповідає, що встиг виїхати до того, як чоловікам заборонили перетинати кордони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЛАДА ЯМУ РОЗКРИТИКУВАЛИ ПІСЛЯ БЛАГОДІЙНОЇ ВЕЧІРКИ З РОСІЙСЬКОЮ НАЗВОЮ У МАЯМІ

Утім, через виїзд до США на танцівника посипався шквал критики у Мережі. Влада критикують через те, що він втік до США, коли б міг залишитися в Україні та допомагати. Хоча Влад розповідає, що за кордоном збирає кошти на потреби ЗСУ. Зокрема, хореограф разом з іншими знаменитостями бере участь у благодійних вечорах та аукціонах.


Олександр Еллерт

Шоумен влітку минулого року виїхав до Каліфорнії, США. Як розповідав Еллерт, за кордоном він брав участь у концерті з нагоди Дня Незалежності. Утім, назад до України шоумен так і не повернувся. За це Олександру неодноразово дорікали, але він не реагує на хейт.


Kyivstoner

Український блогер та репер на початку повномасштабної війни перебував в Україні. Однак згодом музикант разом із сім'єю переїхав до США. Як розповідала його дружина Аліна, Альберт вже давно має американське громадянство, тож виїхав законно.

Також дружина артиста зазначила, що з-за кордону він допомагає Україні. Альберт донатить кошти на ЗСУ, а також допомагає дітям, які постраждали від війни. Щоправда, репер не афішує це у соцмережах.


Олег Винник

Тривалий час було невідомо, де перебуває Олег Винник. Як почалася повномасштабна війна, знаменитість не робив жодних заяв. Лише згодом у фотоблогу музикант опублікував декілька патріотичних дописів та відеозвернення до російських та білоруських військових із закликом зупини вторгнення.

Пізніше стало відомо, що Винник перебуває у Німеччині. Там музикант лікується від тяжкої хвороби. Як розповідала його адвокатка, з України він поїхав законно, адже має німецьке громадянство. Ба більше, виїхав за кордон Винник ще до початку повномасштабної війни. Також адвокатка наголосила, що з Німеччини співак допомагає ЗСУ. Там артист купує автівки та військову амуніцію. Сам Винник на зв'язок не виходить взагалі. До України артист теж не повертався.


Анатолій Євдокименко

Онук співачки Софії Ротару подолав довгий шлях, щоб виїхати з України. Анатолій на початку березня минулого року разом з батьком Русланом намагався незаконно втекти до Молдови. Євдокименків затримали прикордонники, коли вони човном перетинали державний кордон.

Утім, згодом Анатолію таки вдалося виїхати з України. Нині онук співачки перебуває в Європі, де продовжує музичну діяльність. Як Анатолію вдалося перетнути кордон, невідомо.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter