«Обурення пост»: у центрі Луцька викинули кілька десятків булок. ФОТО

28 Лютого 2022

У Луцьку на проспекті Волі викинули кілька десятків булок.

На фейсбук-сторінці Луцького зоопарку опублікували допис-обурення про те, що непотрібні харчі ліпше приносити в звіринець:

«Ці фото зроблені сьогодні вранці. Один із наших працівників, прямуючи на роботу, виносив сміття. І побачив біля контейнерів таку "картину" – кілька десятків булок просто валялися на землі. У Луцьку, у дворах на проспекті Волі!!!

Їх просто зібрали і принесли в зоопарк. Бо наразі ми працюємо в режимі економії. На щастя, наші постійні партнери з нами. Але, сподіваючись на швидку перемогу, готуємося, що боротьба може ще тривати якийсь час.

Люди, будь ласка, залишайтеся людьми. Окупантів ми переможемо однозначно і беззаперечно. Але ще треба перемогти і неадекватів у собі.

Отож, наша мінііструкція!

Харчі мають термін придатності. Коли їх незначна кількість, то ними можна підгодовувати птахів та бездомних тварин. Але – лише залишати усе потрібно без залишків будь-яких упаковок.

Якщо ж протермінованої продукції багато, то у Луцьку є зоопарк, який має дві з половиною тисячі особин у колекції та чимало тварин, яких ми просто підгодовуємо. Зараз прийняли навіть на утримання тварин із зоомагазинів. Плюс завжди підгодовували диких пернатих, що осідають на наших територіях.

Готові прийняти усе, що ми можемо використати для харчування наших підопічних. Зв'язуйтеся з нами. І пам'ятайте – кожен наш крок має наслідок! Усе буде Україна!

Борімося - поборемо!

П.С. На фото - і знахідки, і їхнє застосування».


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter