Костюми, харизма та особлива зйомка: лучанки танцюють k-pop кавери. ВІДЕО

23 Листопада 2020

Команда Youth&Rose складається з чотирьох танцівниць: Тані, Наталі, Яни та Каті. Вони танцюють під популярну корейську музику K-pop – скорочення від Korean popular music – жанр попмузики, який розвинувся в Південній Кореї на початку 2000-х і поступово здобув мільйони фанатів у всьому світі. K-pop – це коктейль із хіп-хопу, року, R&B, попу та електроніки, а також ритмічного танцю і яскравих кольорових відео.Все розпочалося, коли Таня, Наталя та Яна були частиною іншої луцької команди, поки у 2017 не вирішили створити власну:

«На той час кавер групи були доволі популярні, особливо в такому давньому ВК, тому ідея з'явилась сама собою. З того часу склад звичайно трішки змінювався, а восени цього року до нас приєдналась Катя. Ось так четверо поки ми й працюємо», – додають дівчата.

Дівчата впевнені, що ідеальний k-pop танець має бути синхронним, відполірованим:

«Величезну роль грають і костюми, і локація, і зйомка. Харизма. Без харизми й найчистіші рухи будуть виглядати ніяково. Важливою є безперечно й командна робота. Інколи, звичайно, один аспект компенсується іншим, наприклад гарна зйомка та костюми можуть закрити несинхронність в деяких моментах.

Танцівниці розповіли, що карантин перебив чимало їхніх планів, але вони намагаються влитись в соцмережі та робити контент.

Нещодавно команда Youth&Rose відсвяткувала третю річницю, провела перший інста-лайв та виклала нове відео. Дівчата розповідають, що продовжують готувати нові танці.

Танцівниці мають свою інстаграм- та ютуб-сторінку, де викладають відео на улюблені хіти.

«Ми усі очевидно слухаємо корейську музику, а танці – це невіддільна частина k-pop індустрії. Ось ти слухаєш музику, дивишся музичні відео та виступи, починаєш потрішки повторювати за айдолами. Якщо хоч раз глянути виступ будь-якого корейського виконавця, таке захоплення стає відразу зрозумілим. Отак ми й знайшли нове хобі», – зізнаються лучанки.


5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter