«Ніби зустріч випускників!»: як відсвяткували ювілей культурного об’єднання «100 Вт»

21 Вересня 2020

Ювілейний – десятий – день народження відсвяткувало 20 вересня Культурне об’єднання «100 Вт». Літературно-акустичний вечір на честь свята влаштували у «Луцькому молодіжному центрі», зібравши не просто учасників, а добрих друзів об’єднання. Захід відбувся в умовах адаптивного карантину.


«Десять років тому ми вирішили розвивати літературу у нашому місті. Саме тоді розпочався проєкт "Творче кафе". Відтоді своє літочислення почало й Культурне об'єднання 100Вт, на рахунку якого багато реалізованих творчих проєктів», – пригадали організатори.

Перед початком вечора один з головних натхненників об’єднання Володимир Столярчук попросив вшанувати хвилиною мовчання воїнів, завдяки яким можливі такі мирні зібрання. Далі Володимир нагадав присутнім імена організаторів, які в різні періоди долучалися до культурного життя об’єднання. Також він подякував дружині Катерині, бо саме вона наполягала на організації святкування десятого дня народження.

Автори та музиканти, які протягом цих 10 років відвідували творчі вечори та підтримували ідеї 100 Вт, розповіли, що день народження об’єднання нагадує зустріч випускників. За цей час хтось кардинально змінив імідж, багато хто знайшов другу половинку та одружився. Хтось встиг розлучитися і почати життя з нового аркуша. А дехто навіть встиг народити дітей і дати відлік новому творчому поколінню. Чимало закладів, у яких проводили читання та музичні вечори, уже зачинилися назавжди, а учасники об’єднання досі збираються разом.

На святкуванні свої вірші читали Юлія Фінковська, Василь Климюк, Аліна Поліщук, Лєна Шторм, та Ксенія Вдячна. Невмирущою класикою – віршами Стуса підкорював публіку Антон Безносиков, а король гуморесок Сергій Фелістович підготував іронічно-сатиричну поему про українську мову. Спеціально до дня народження відновили творчий дует «Хто я» у складі Юлії Нікітюк та Сергія Янішевського. Композиціями на гітарі також потішили давні друзі об’єднання – Влад Каленіков та Олександр Хмільовський.

За святковим тортом учасники вечора переглядали старі фотографії з перших виступів, пригадували веселі історії з часів свого творчого дебюту у 17-18 років та обмінювалися новинами про те, як змінилося їхнє життя зараз.

«Мене завжди надихали на нові ідеї ці ваші очі, які горять! І я дивлюся на них зараз, а вони все ще горять. Насамкінець скажу нашу традиційну фразу – несіть світло і творіть добро!», – підсумував Володимир Столярчук.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter