Ні маршруток, ні тролейбусів: у Луцьку повністю зупиняють рух громадського транспорту

18 Березня 2020

В обласному центрі Волині через карантин, пов'язаний з боротьбою з пандемією коронавірусу, з 19 березня припиняють рух міського транспорту.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив ексголова Волинської обласної ради, народний депутат Ігор Палиця.

«З завтрашнього дня в місті Луцьку повністю припиняється рух пасажирського транспорту, включно з маршрутними таксі та тролейбусами.

Буде організована доставка до своїх робочих місць з домівок працівників критичної інфраструктури та медиків. Керівники підприємств, які будуть продовжувати працювати, повинні самостійно забезпечити транспортну логістику своїх працівників і безпечні умови праці, засоби особистого захисту, контролю за самопочуттям і постійною дезінфекцією приміщень!

В місцях загального користування та житлових під’їздах буде розпочата щоденна дезінфекція.

Вирішується питання створення постійно діючого кол-центру для забезпечення всім необхідним людей похилого віку та неповносправних, які не зможуть самостійно дістатися до лікарні, продуктових магазинів та аптек.

Напевно, спочатку будуть деякі збої і незадоволені, але все буде врегульовано. Не можна недооцінювати рівень небезпеки. Тільки разом і з повним розумінням ризику і відповідальності ми маємо надію на майбутнє!», – написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАРАНТИН У ЛУЦЬКУ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У МІСТІ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ «ЗАТИШШЯ». ФОТО


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter