Незабутні святкування дитячих подій в РЦ «Промінь». ФОТО

29 Лютого 2020

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на другому поверсі розважального центру «Промінь», пропонує найбільший у місті вибір розважальних послуг для дітей.

Окрім популярних ігрових зон з автоматами, батутами та лабіринтом, в межах комплексу працює м'юзік-хол «Не кажи мамі». Це улюблене місце для святкувань найочікуванішої події для діток – Дня народження. Тут вам допоможуть організувати незабутню вечірку, наповнену різноманітними розвагами, яскравими костюмами, декораціями, майстер-класами, цікавими шоу-програмами, дискотекою та караоке.

Найбільше дітки надають перевагу шоу-програмам. На разі у Долині Смугастого їх три: паперове шоу, вибухове конфеті-шоу та загадкове «Х-show» – унікальне хімічне шоу, наповнене різноманітними дослідами та експериментами, в ході якого учасники на власні очі побачать, як кубик льоду змусить воду кипіти та диміти, спробують на дотик піну з сюрпризом, заморозять предмети та спробують димові коктейлі. Окрім цього, на дітей та дорослих чекатиме багато сюрпризів та неповторних емоцій.

Також на святкування можна замовити тематичні творчі або смачні солодкі майстер-класи. Віднедавна у комплексі проводять авторські майстер-класи з виготовленнч слаймів «Magic Slime».

Значною перевагою є організація свята «під ключ». Імениннику достатньо висловити свої побажання адміністратору, і комплекс підготує адаптовану розважальну програму для святкування з урахуванням бюджету, віку діток та їх інтересів. Доповнити свято можна різноманітними майстер-класами (творчими, кулінарними), запальною дискотекою, караоке-батлом або ж анімаційним інтерактивом.

Кожне свято виходить особливим. Індивідуальності додає тематичне оформлення в стилістиці вечірки, іменний декор, святкові банери та кольорове конфеті.

Є великий вибір комплексних вечірок, на які іменинник може запросити популярного супергероя, чарівну Фею або ж улюбленого мультгероя.

В закладі завжди діють вигідні пропозиції та акції для іменинників, а саме – безлімітні розваги в ігровій зоні для крихіток та великому лабіринті для всієї компанії.

Також на постійній основі діє суперпропозиція «Cashback від Смугастого» - на розрахункову карту закладу іменинник отримує депозит – 10% від загальної суми чеку розваг, який може використати у будь-який зручний час.

Детальну інформацію можна отримати у адміністраторів комплексу, або за телефоном: +38 066 755 07 57.

Адреса ДРЦ «Смугастий носоріг»: просп. Президента Грушевського, 2, РЦ «Промінь», 2-й поверх.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter