Не такий, як в інших: останній дзвоник гімназії №4 на фоні фонтанів. ФОТО

25 Травня 2019

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

Лінійку, присвячену завершенню навчального року, у Луцькій гімназії №4 імені Модеста Левицького провели не на території навчального закладу, а на вході до Центрального парку міста.

Учні, батьки і вчителі «окупували» сходи, які ведуть з проспекта Волі до парку, а ті, хто звертався до них зі святковими промовами, робили це на фоні фонтану, збудованого свого часу на честь 900-річчя Луцька.

Крім директора гімназії, з останнім дзвоником учнів і вчителів привітали представники місцевої влади і духовенства, а настрій створювала «жива» музика у виконанні військового оркестру.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Коментарі

Волинська область

Там останній дзвоник проводять років з 20 вже... як Мишковець став директором... А не пора йому доречі на пенсію?...

Ірина

Навіть і років 20 не заважає Олександру Андрійовичу та всьому колективу школи впроваджувати нововведення та створювати для діток все кращі та кращі умови перебування у школі!

Анонім

А поп перданув у микрофон !!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter