«Назвали Ліаною»: волинянка народила 17-ту дитину

17 Серпня 2020

У Луцьку у 41-річної жінки народилася вже 17-та дитина – дівчинку вирішили назвати Ліаною. Мати-героїню помістили в стаціонар Волинського обласного перинатального центру за тиждень до пологів.

Про це пишуть на інстаграм-сторінці Типове Дубно.

Зараз Галину і новонароджену дочку чекають вдома в селі Седлище чоловік, діти та навіть двоє онуків. Жінка зізнається, притиснувши до грудей новонароджену дочку: «Я така щаслива!».

«Усі разом, мабуть, не зберемося. Бо найстарший, Сергій, працює далекобійником і часто їздить за кордон. Іще один, Віктор, у Німеччині на будівництві. Старша дочка, Ірина, живе в Кам’янці-Подільському (там працює перукарем). Син, який народився після неї, хоче стати рятувальником і зараз відбуває службу в армії. Проте святковий стіл у нас і так буде не маленький. Приготувати допоможе син, який цього року закінчив школу і хоче стати кулінаром. Так що я справді дуже щаслива!», – каже мати-героїня.

Галина також розповіла, що первістка народила в 19 років, і потім через кожні рік-півтора сім'я поповнювалася ще однією дитиною. Тепер старшим дітям вже 22 і 21 рік, молодшому – 2,5 рочки, а ось наприкінці липня народилася донька Ліана.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter